PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110847}

Wyspa piratów

Pirates Island
6,8 29
ocen
6,8 10 1 29
Wyspa piratów
powrót do forum filmu Wyspa piratów

tak jak w temacie -poszukuję filmu "wyspa piratów" z 1991 roku i nigdzie nie mogę go znaleźć -jeśli ktoś ma ten film, albo wie jak go dorwać a nawet kupić to proszę o kontakt

ocenił(a) film na 7
malutka_6661

gdzieś go mam na vhs, jeszcze z czasów "video rondo"

Rainmaker

A to ten film z takim łysym muskularnym piratem (wśród załogi) - wiem, że coś chyba próbował blokować, ale ręka ugrzęzła mu przy sterze czy gdzieś. Bardzo go to bolało... niestety nie pamiętam już za wiele. Ale łysy gruby pirat jest pewny.

Rainmaker

Rainmaker czy to ten film w którym grupa dzieciaków przypadkiem leci balonem, trafiając na wyspę, której nie ma na mapie, na której za to są piraci itd. (jest to film telewizyjny, australijski) Jeśli tak czy istnieje jakakolwiek możliwość, że mając ten film mógłbyś go "przerobić" na plik cyfrowy -wiem, że tak ogólnie można zrobić, ale nie wiem, co do tego potrzeba i czy konkretnie ty masz taka możliwość?

ocenił(a) film na 7
malutka_6661

Ten sam film... Obecnie nie mam możliwości przerobienia tego na format cyfrowy.
Zastanawia mnie tylko jedno. Moja wypowiedź jest z 2010 roku, dwa dni temu zajrzałem na tę stronę po raz pierwszy od tego czasu i w ciągu 48 godzin pojawiły się dwie wypowiedzi :)

Rainmaker

heheh bo na maila dostałam wiadomość że ktoś odp na mój topic :) a nie chcesz odsprzedać tego filmu? ;)

malutka_6661

http://www.youtube.com/watch?v=DdMg7qIIEwg dziwne że nigdzie na necie nie znalazłam nic poza tym fragmentem filmu :)

ocenił(a) film na 7
malutka_6661

Ale ja odpowiedziałem 30 listopada 2010 r. :) coś chyba z powiadomieniami nie halo na FB :) Odnośnie sprzedaży to... sama rozumiesz, klasyki się nie sprzedaje :) Ale za jakiś czas przypomnij się na priv, pokombinuję coś ze zgraniem.

Rainmaker

oki na pewno się przypomnę -mogę nawet dołożyć się do sprzętu przerabiającego heheheh

ocenił(a) film na 9
malutka_6661

śledze ten temat długi czas , czy nikt nienamierzył tego filmu ? jeżeli ktoś coś wie prosze o kontakt myksa11 @ wp . pl

myksa11

kurcze -właśnie chyba namierzenie tego filmu jest niewykonalne ;( próbowałam na różnych portalach -polskich i zagranicznych ale bezskutecznie...

Rainmaker

Rainmaker -jak tam kwestia przerobienia filmu? :)

malutka_6661

Jest na cho.mi.ku
vhs rip z lektorem. :)

szybka_2

Wielkie Dzięki:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones