PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796544}

Wyspa przetrwania

Sweetheart
4,9 1 311
ocen
4,9 10 1 1311
Wyspa przetrwania
powrót do forum filmu Wyspa przetrwania

...nie lubię w filmach głupoty.
1) Ukrywanie sie każdej nocy na plaży akurat przy dziurze w oceanie skąd wypływa nasz super pływający potwór?
2) Potwór prawdopodobnie brzydzi się ciemniejszą odmianą skóry, ponieważ gdy ma sporą okazje zabicia naszej głównej bohaterki, uderza ją po czym znika...
3) Ucieczka tą nazwijmy to tratwą ratunkową akurat od strony wyspy gdzie mieszka nasza wielka no nie wiem ... odmiana predatora?
4) Dodatkowo jeśli widziałem dziurę potwora, samego potwora i wiem o nim, ze poluje w nocy i nie grasuje po całej wyspie, dlaczego nie przedostane sie dalej, może na drugą strone wyspy? Szczególnie w nocy.

ocenił(a) film na 6
hubert725

fakt, trochę głupot było, szczególnie zakończenie, ale mimo to dobry monster horror :)

ocenił(a) film na 6
conneryfan

Racja całkiem dobre kino rozrywkowe.Jedynie szkoda że początek taki z dupy.Laska od razu ląduje na wyspie,nic o niej nie wiemy,tak samo jak o jej znajomych.Mogli ten wątek bardziej rozwinąć żebyśmy wiedzieli z jakimi bohaterami mamy do czynienia podczas oglądania.Jedynie co można było wywnioskować że kolo który zginął na tym pontonie przygruchał sobie jakąś laskę z dzikiego kraju i zrobił sobie z niej swoją własność bo miał kasę na koncie ;)

ocenił(a) film na 6
hubert725

Wyspa była malutka , nie zabił jej gdyż go zraniła .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones