PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756278}

Wyspa psów

Isle of Dogs
7,7 44 695
ocen
7,7 10 1 44695
7,1 38
ocen krytyków
Wyspa psów
powrót do forum filmu Wyspa psów

SPOILER...
Jak klatka znalazła się znowu w miejscu, gdzie wylądała i jak znalazł się w niej Ciapa?

ocenił(a) film na 9
direwolf100

Klatka, którą znaleźli na początku nie była tą, której szukał chłopiec, mial on klucz centralny , taki sam jak psy na których eksperymentowano w osrodku, dlatego pasował. Wydawało się, że są to zwłoki Ciapka (Spots) jednak po odkopaniu w całości jego obroży okazuje się ze należała ona do psa o podobnym imieniu (bodajże Sport).

Co do sceny po napisać to nie mam pojęcia bo nie zostałem tak długo;)

ocenił(a) film na 8
mario_ka

Nie ogarnąłem czegoś w trakcie filmu widocznie. Myślałem, że kości należały do psa, który Ciapkowi opowiadał o psach kanibalach, gdy ten siedział w klatce. Nie miałem pojęcia jak ten nie-Ciapek mógł tam trafić. Wydawało mi się, że zarówno pies od kości i pies opowiadający o kanibalach mieli te samo imię.

ocenił(a) film na 9
direwolf100

Klatka znalazła się tam tak samo jak pierwsza, zrzucona z wagonika. I zbiegiem okoliczności był to ten sam model co Ciapka (tak przynajmniej mi się wydaje).

Pies, który opowiadał o kanibalach, miał na imię Scrap. Szkielet w klatce miał na imię Sport.

ocenił(a) film na 10
direwolf100

Nie było sceny po napisach

direwolf100

Potwierdzam, zostałam do końca, nie było takiej sceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones