PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478478}

Wyspa skazańców

Kongen av Bastøy
7,6 47 082
oceny
7,6 10 1 47082
6,0 4
oceny krytyków
Wyspa skazańców
powrót do forum filmu Wyspa skazańców

Bardzo dobry film.Nie jakiś tam amerykański chłam. Ciekawie opowiedziana historia. Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 9
tiltomasz

Zgadzam się z Tobą - wczoraj oglądałem ten film po raz drugi. Za pierwszym razem, kilka miesięcy temu zrobił na mnie ogromne wrażenie - podobnie było teraz. Po raz kolejny możemy się przekonać, że nie wystarczy dysponować olbrzymim budżetem na zrobienie filmu - liczy się scenariusz, sprawna realizacja i bardzo dobra gra aktorska. Uważam, że świetnie dobrano odtwórców głównych ról - wypadli bardzo profesjonalnie - przekonywująco, poza tym historia oparta na faktach i pełen dramatyzmu finał filmu na długo zapadają w pamięci. Kino skandynawskie, które celuje w filmach kryminalnych, dramatach i thrillerach, tutaj pokazuje swoją klasę - przyznaję, czasem mam dość już "ciężkich" filmów - bo zwyczajnie trzeba też obejrzeć coś lżejszego ale ta historia jak przyznaje mój przedmówca jest ciekawie opowiedziana i ja również szczerze polecam każdemu kto lubi film dający do myslenia, niebanalny. Przy okazji proszę wskażcie inne filmy o podobnej tematyce, które sami byście polecili.

tomtom3t

Moje propozycje to: ,,Fabryka zła,, ,,Fala,, ,,Nasza klasa,, Może niekoniecznie o takiej samej tematyce,ale naprawde warto,nie sa to jakies amerykańskie gnioty.

ocenił(a) film na 9
tiltomasz

Bardzo Ci dziękuję za propozycje - "Fabrykę zła" i "Naszą klasę" widziałem - mocne ale faktycznie dobre. Nie widziałem filmu "Fala" i dlatego już wiem co obejrzę dziś wieczorem. Dziękuję. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones