PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478478}

Wyspa skazańców

Kongen av Bastøy
7,6 47 086
ocen
7,6 10 1 47086
6,0 4
oceny krytyków
Wyspa skazańców
powrót do forum filmu Wyspa skazańców

Nie wiem czemu film ma tak wysoką ocenę. Przecież to jest dramat jakich wiele - ani nie wnosi nic nowego - ani nie pokazuję czegoś co by mogło mocno uderzyć. Gra aktorska bardzo dobra za to duży plus. Sporo momentów które nużą i te wydłużone zakończenie - po co się pytam ?!

ocenił(a) film na 8
therion16_2

a może stąd że film ukazany jest w sposób naturalny, nie ma tu żadnych efeków czy upiekszęń - gdy to oglądasz czujesz ten przenikliwy mrożny klimat Norwegii.

ocenił(a) film na 5
doggz

No tak tu masz rację "brut" jest świetnie pokazany, ale mnie mimo wszystko to nie przekonuję mocno do tego filmu...

ocenił(a) film na 8
therion16_2

Mnie przekonuje to ze film jest na faktach a koncowka bardzo dobra .

ocenił(a) film na 7
ADR13

A skąd wiesz że to film na faktach przecież dużo jest filmów w których mówią że "film oparty na faktach" a potem człowiek czyta i okazuje się że to sterta kłamstw i to często w najważniejszych momentach które są aż nadto urojone przez twórców.

therion16_2

Może po prostu Ty nie zrozumiałeś tego filmu,jeśli tak to proponuję Ci obejrzeć Spider-Mana albo Transformes :-)

ocenił(a) film na 7
therion16_2

nie musi pokazywać czegoś innego bo trudno wymyślić po tylu latach kina coś nowego. ma wciągać, przyciągać.

ocenił(a) film na 7
revived

Witaj,
Dokładnie, tak jak piszesz. :)

ocenił(a) film na 9
therion16_2

Bo jest rewelacyjnie naturalny, ma się wrażenie, że to autentyczne wydarzenia, jakby kręcone na żywo bez żadnej obróbki. Po prostu wspaniały obraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones