PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470874}

Wyspa strachu

Fear Island
5,9 3 027
ocen
5,9 10 1 3027
Wyspa strachu
powrót do forum filmu Wyspa strachu

...strasznie marne aktorstwo, szczególnie głównej bohaterki. Ależ ona mnie irytowała.
Film zakręcony i rzeczywiście dobra końcówka, ale było w nim dużo nielogicznych zachowań bohaterów, co także psuło cały obraz.
Z nudów można obejrzeć, ale dla mnie będzie to jeden z tych filmów, o którym się szybko zapomina i już do niego nie wraca.

ItRubsLotionOnItsSkin

Mnie najwięcej zirytowało to, że nie potwierdzili tożsamości "świadka koronnego" w tym filmie, trochę amatorszczyzną zajeżdża.

ocenił(a) film na 4
Morgotheron

Dokładnie. Przecież musieli mieć jakieś akta, dokumenty, zdjęcia...

ocenił(a) film na 7
ItRubsLotionOnItsSkin

Zdecydowałam się go obejrzeć, tylko ze względu na Lucy Hale. Patrząc wcześniej na opinie spodziewałam sie najgorszego, ale pozytywnie mnie zaskoczył. Wciągająca fabuła, dzięki której nie nudziłam się oglądając film, tylko jak najszybciej chciałam odkryć kto jest zabójcą.

ocenił(a) film na 7
seriesmaniac

Uważam tak samo,wciągający film od samego początku,z zaciekawieniem się oglądało co będzie dalej.Troche tylko denrwowało mnie przerywanie akcji tym całym dochodzeniem w tym ośrodku i przesłuchiwaniem głównej bohaterki.Ale poza tym fajny thriller ,trzymał w napięciu i mial fajny klima,no i na plus fajne,zaskakujące zakończenie,którego ciężko było się spodziewać.Ja daje 7.10 i jak najbardziej polecam ;).

ItRubsLotionOnItsSkin

Film określę w ten sposób: dzieło inteligentnego kimbusa. Zacznę dobierać sobie filmu by nie tracić czasu na pierdoły.

ocenił(a) film na 5
ItRubsLotionOnItsSkin

gdyby to zrobił Wes Craven to byłby hicior, a tak wyszło takie hardcorowe Scooby Doo

ItRubsLotionOnItsSkin

Lucy się szlifuje dopiero, ale uważam, że ma jeszcze szanse stać się dobrą aktorką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones