PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464256}

Wyspa tajemnic

Shutter Island
8,2 587 910
ocen
8,2 10 1 587910
7,1 47
ocen krytyków
Wyspa tajemnic
powrót do forum filmu Wyspa tajemnic

Film zawalisty

ocenił(a) film na 9

Dawno nie oglądałam tak dobrego i wciągającego filmu jedynie co mi się nie podobało to to że ta łajza Dicaprio tam w ogóle grał

użytkownik usunięty
margolbn

Dlaczego go tak nie lubisz ;)?

ocenił(a) film na 9

bo on grać nie umie

użytkownik usunięty
margolbn

No cóż nie zgodzę się, brzmi to trochę jak prowokacja, bo gdyby nie zagrał dobrze film na pewno nie zasługiwałby na wysoką ocene. No, ale każdy ma swoje zdanie.

ocenił(a) film na 9
margolbn

"bo on grać nie umie", ten argument mnie przerósł, na prawdę...

margolbn

ojej. bardzo, ale to bardzo nie chciałabym być niegrzeczna.. Ale po czym w ogóle wysuwasz takie wnioski? Dziewczyno! Kto jak kto, ale DiCaprio jest jednym z lepszych aktorów jakich znam! Matko.. jak Ty w ogóle po obejrzeniu tego filmu możesz twierdzić inaczej?

ocenił(a) film na 9
aserwatka

bo nie mam już 13 lat i nie sikam na jego widok. Teraz oceniam aktorów za grę a nie za wygląd i popularność

margolbn

no widzisz, ja również nie mam 13 lat i również nigdy nie oceniałam gry aktorskiej pod kątem wyglądu. Natomiast mówiąc jedynie 'bo grać nie umie', nie przekonujesz nikogo. Żeby móc opiniować kogokolwiek, wypadałoby mieć jakieś argumenty. Bardzo mi przykro, ale do tej pory takich od Ciebie nie usłyszałam :)
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
aserwatka

Obejrzyj film co gryzie Gilberta Grapa albo Wielki Gatsby to na pewno zmienisz zdanie :)

ocenił(a) film na 8
margolbn

Jeśli mowa o sikaniu na widok DiCaprio, to myślę, że biorąc pod uwagę ilość niesamowitych filmów w jakich grał, można by wybaczyć mu rolę w nieszczęsnym "Titanicu " i zacząć patrzeć na niego przez pryzmat choćby "Wyspy Tajemnic", "Incepcji", "Gatsbiego" czy wielu innych dobrych filmów. Jeśli odpuścicie sobie komentowanie roli DiCapria w "Titanicu" to dostrzeżecie potencjał Leonarda
Swoją droga pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
margolbn

Faktycznie masz swietny gust filmowy...
LOTR - 1/10
Pulp fiction - 1/10
Pierwsza Milosc - 10/10
Dlaczego Ja - 7/10
Dark Water - Fatum - 9/10
Jak czytam wypowiedzi takiego krytyka jak ty odrazu zbiera mi sie na wymioty.

ocenił(a) film na 10
margolbn

znajdź na youtube "Best scene from Django Unchained". jeśli po obejrzeniu tego nadal uważasz, że "on grać nie umie" to już nic nie pomoże.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
margolbn

Niestety z Toba sie nie mogę zgodzic. Leonardo jest naprawde świetnym aktorem. Zresztą wybrali fenomenalna trójkę aktorów

ocenił(a) film na 10
margolbn

od 2002 roku praktycznie każdy jego film to hit a on prezentuje bardzo wysoki poziom aktorstwa. Też nie jestem fanem Titanica i nie byłem fanem tego aktora ale ostatnie filmy z jego udziałem po prostu są rewelacyjne, tak jak jego gra. I ciężko się zgodzić, że występuje w nich z łatką pięknisia, na którego widok sikają nastolatki (te czasy minęły po Titanicu - chociaż nie twierdze, że to zły film, wręcz powiem, że jest bardzo dobry w swojej kategorii, ale po prostu nie w moim klimacie i obejrzenie go raz mi w zupełności wystarczy)
Poza tym jak można mówić, że film jest bardzo dobry i wciągający, jeśli nie podobała się gra aktora pierwszoplanowego, który praktycznie kreuje całą fabułę ? :)

margolbn

Niech obejży - Wilk'a z Wall Street to dostanie orgazmu z gry Di Caprio

ocenił(a) film na 9
margolbn

Łajza to jesteś Ty, rozumiem, że można nie lubić Leo, ale go przynajmniej nie obrażaj.

ocenił(a) film na 10
margolbn

Po pierwsze to ty jesteś łajzą a po drugie nie oceniaj człowieka jak go nie znasz a po trzecie Leonardo to świetny i fenomenalny aktor a jeśli go aż tak bardzo nie lubisz to tą uwage trzymaj dla siebie ,Leo zasługuje na szacunek innych za całokształt za prace nad filmem i za to jaki jest dla fanów .Jestem fanką Leo od 11 lat i troche o nim wiem i bardzo cie prosze nie pisz takich komentarzy bo te komentarze są nie w tym miejscu co powinny być ..Pozdrowienia dla wszystkich fanek Leo.

ocenił(a) film na 9
margolbn

Oj ludzie, po co Wy się w ogóle przejmujecie opinią osoby, która np. "Władcę pierścieni" i "Pulp fiction" ocenia na 1, a "50 pierwszych randek" na 10... I używa słowa 'zawalisty' określając film.... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones