PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464256}

Wyspa tajemnic

Shutter Island
8,2 587 910
ocen
8,2 10 1 587910
7,1 47
ocen krytyków
Wyspa tajemnic
powrót do forum filmu Wyspa tajemnic

Już od dawna chciałam zobaczyć tan film i jak już znalazłam czas by go obejrzeć, to nigdzie nie mogę znaleźć wersji z napisami. Nie lubię oglądać filmów z lektorem, a tylko takie znalazłam w sieci. Mógłby ktoś podać link?

Senny_Cumulonimbus

I jak, udało Ci się gdzieś znaleźć ten film z napisami? Bo sama przeszukuję w tym celu internet, ale kiepsko mi idzie, bo jedyne co znalazłam to wersja z lektorem :/

ocenił(a) film na 9
martins_92

niestety nie :( moje poszukiwania skończyły się na tym, że obejrzałam wersję z lektorem, ale tak czy inaczej film był super i naprawdę wart obejrzenia

Senny_Cumulonimbus

Chyba też się skuszę na tego lektora... Podobny problem mam z "Wilkiem z Wall Street", którego również chcę obejrzeć, ale nigdzie nie mogę znaleźć wersji z napisami. Miesiąc po premierze kinowej pełno jest w internecie filmów z napisami, a jak człowiek chce się zabrać za oglądanie parę lat po premierze, to już ciężko je znaleźć i wszędzie tylko lektor.

martins_92

Hej, ja zawsze oglądam filmy na STREFA-FILMU. PL Filmy są tam zawsze w najwyższej jakości, nie ma nagrywanych telefonem w kinie Nigdy nie zawiodła mnie ta strona, także gorąco polecam :D strefa-filmu. pl/wyspa-tajemnic

ocenił(a) film na 8
martins_92

Hbo go, dvd, blueray :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones