PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464256}

Wyspa tajemnic

Shutter Island
8,2 587 930
ocen
8,2 10 1 587930
7,1 47
ocen krytyków
Wyspa tajemnic
powrót do forum filmu Wyspa tajemnic

On jest po prostu... nudny. Rozumiem, że czasem jakaś tajemnica, intryga wymagają powolnej akcji, ale tutaj nic nie wciąga i niemiłosiernie się dłuży. ale jak parę osób zawoła "ale super" to innym brakuje odwagi, żeby napisać, że nie..

ostry_cenzor

Intryga jest, ale uzyskana głupim sposobem - przedstawienie fabuły od tyłu. Każdy film przedstawiony w ten sposób miał by jakąś cząstkę tajemnicy. Słaby zabieg :/

ocenił(a) film na 4
Ounterios

Właśnie, bardzo trafnie to ująłeś! Pzdr!

ocenił(a) film na 3
Ounterios

Uważam identycznie, ale ten film mógłby mieć walory terapeutyczne lub lecznicze gdyby oglądaliby go pacjenci szpitali psychiatrycznych. Poza tym do określenia gatunku powinno być dodane słowo "psychologiczny" wtedy nie traciłbym na jego oglądanie czasu.

ocenił(a) film na 10
ostry_cenzor

W tym momencie teksty w stylu: "O gustach sie nie dyskutuje" albo "Kazdy ma prawo do wlasnego zdania" nie obowiązują. Dlaczego? Bo jezeli faktycznie myslisz to co piszesz to znaczy ze jestes niespełna rozumu i że twoja ocena w tym temacie jest bledna.
A moze ty ogladales inny film, albo jestes za przeproszeniem osoba głuchoniewidomą?
Cóż, nie widze innego wytlumaczenia twoich niedorzecznych slow...

ocenił(a) film na 4
Za_Przeproszeniem

ble ble ble, kolejny "najmądrzejszy" wiedzący wszystko... nie masz innych kont tylko musisz zakładać nowe, żeby się wymądrzać na poszczególnych forach? sam widać jesteś niegłuchy, widzący, ale za to widać mocno przytępawy skoro nie możesz pojąć tak prostej rzeczy jak to, że nie każdy musi myśleć tak jak ty

ocenił(a) film na 9
ostry_cenzor

Film super , idealny jak ktoś lubi taką tematykę , chyba wiedziałeś o czym bedzie film to po co takie oglądasz i oceniasz bezsensu nisko taki dobry film. Jak lubisz sensacje to co innego włącz ..

ocenił(a) film na 4
Goldencar

Widziałem wiele filmów z jakaś zagadka, tajemnicą i bardzo mi się podobały. Ten nie

ocenił(a) film na 10
ostry_cenzor

Obejrzyj Rambo,tam się nudzić nie będziesz! ;-)

ocenił(a) film na 4
jarekdk

Nie nudziłem się, aczkolwiek protekcjonalny ton nic tu nie pomoże, bo Rambo 1 to nie tylko akcja i daje dużo więcej do myślenia niż Wyspa, niestety Stallone zaszufladkowano jako "mięśniaka" przez co wielu tzw "intelektualistów" przez bardzo małe "i" nie potrafi przedrzeć się przez mur tego stereotypu

ocenił(a) film na 3
ostry_cenzor

Moim zdaniem to też nuda. Dialogi są słabe, akcji brak, fabuła żadna. Zauważyłem, że film może być beznadziejny przez 1.5h ale jeżeli ma nieoczekiwane zakończenie ludzie się zachwycają.

ocenił(a) film na 9
radom_s

A jaracie przed filmem? chyba nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones