PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464256}

Wyspa tajemnic

Shutter Island
8,2 587 930
ocen
8,2 10 1 587930
7,1 47
ocen krytyków
Wyspa tajemnic
powrót do forum filmu Wyspa tajemnic

nudy!!!!

ocenił(a) film na 3

szkoda czasu

obscene007

Czy są jakieś konkretne rzeczy, które nie podobały Ci się w tym filmie? Jeśli tak, to proszę, wymień, bo ja mam zupełnie inne zdanie, niż Ty.

ocenił(a) film na 3
kubens

A kto powiedział że nie masz prawa mieć innego zdania??? dla mnie film był przewidywalny w sensie że koleś jest tak naprawdę jest stuknięty i w ogóle myślałem że będzie ciekawszy...

ocenił(a) film na 8
obscene007

Skoro nie masz nic do napisania, to nie pisz. Przez takie tematy człowiek musi się czasem sporo namęczyć przeszukując forum, żeby znaleźć jakiś ciekawy i pomocny komentarz.

ocenił(a) film na 3
wilkszary

to ściśnij sromy i szukaj wali mnie to film beznadziejny

ocenił(a) film na 8
obscene007

To przynajmniej napisz to w sposób inny niż uczeń podstawówki, bo aż człowiekowi żal na to patrzeć jak ktoś z kim rozmawia nie potrafi poprawnie napisać nawet jednego zdania. :)

ocenił(a) film na 3
wilkszary

człowieku byś się zdziwił po jakich jestem szkołach a to co pisze i w jaki sposób to mnie nie określa jesteś żałosny i nie mam zamiaru tracić swojego cennego czasu na pogaduszki z tobą... zal

obscene007

Nie pisałem nic o tym, że nie masz prawa mieć własnego zdania, poprosiłem tylko grzecznie o argumenty.
Niestety najwidoczniej mam do czynienia z imbecylem w okolicach gimnazjum.

ocenił(a) film na 8
obscene007

Miałeś wystarczająco czasu, żeby założyć ten durny temat, więc nie mogę uwierzyć, że nie masz go na pogaduszki ze mną. :/
Poza tym. Mylisz się. To, że nie potrafisz dobrze skonstruować nawet jednego zdania, a rzucasz się jak wsza na uwięzi określa Cię wystarczająco dobrze.
Jeśli chodzi o te twoje szkoły co po nich jesteś, to raczej ponieśli sromotną porażkę patrząc na twój przypadek.

ocenił(a) film na 3
wilkszary

Mogę się bronić lecz nie potrzebuje... Zamykam temat pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
obscene007

To dlaczego mi ciągle odpowiadasz, skoro nie po to, żeby się bronić? :D

użytkownik usunięty
wilkszary

Dobry koment:-)

ocenił(a) film na 8
obscene007

niech zgadnę...jesteś po Hogwarcie?

ocenił(a) film na 3
alano

nie Prawo...

ocenił(a) film na 8
obscene007

Ktoś kto skończył prawo powinien wiedzieć w którym miejscu stawia się przecinek. Do tego potrafi używać trochę mądrzejszych określeń od tego:
"to ściśnij sromy i szukaj wali mnie to film beznadziejny"

Cililing

Poważnie? Masz jeszcze szansę - idź się leczyć. Hej.

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

użytkownik usunięty
alano

Się uśmiałem:-)

ocenił(a) film na 9
obscene007

Bi taj terminator 2 i Mechanik to za to wybitne, nieprzewidywalne i posiadające niewiarygodną głębię psychologiczną filmy ;) Jeśli takiś prawnik to artykuł 93 kk dla Ciebie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones