PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494803}
5,3 4 717
ocen
5,3 10 1 4717
Wyspa zaginionych
powrót do forum filmu Wyspa zaginionych

Uwielbiam hiszpańskie thrillery i horrory. Hierro także bardzo mi się podobał. Polecam fanom hiszpańskiego kina grozy.

ocenił(a) film na 5
wiadp1

A jakie inne jeszcze znasz? Oprócz Rec, Labiryntu Fauna, Sierocińca i Oczy Julii? Bo wszystkie te widziałem i jedynie Sierociniec uważam za dobry horror , albo może dramat z dobrymi elementami horroru

q_ba87

Niestety się zawiodłem. Po świetnym Sierocińcu i Labiryncie fauna oraz niezłych Oczach Juli coś takiego... Nie polecam, mało twórczy, większość czasu nudny. Sytuacje ratuje jedynie doskonała muzyka.

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 6
Piecho3a

Ja nie znam hiszpańskiego kina, ani wymienianych przez Was filmów. Ale ten film muszę przyznać podobał mi się. Lubię thrillery psychologiczny i tak właśnie go odebrałem. Może trochę dłużyzn za dużo, no ale treść była tak krótka że dała by się przedstawić w pół godziny. Drobne braki były ale film polecam jeśli ktoś nie spodziewa się horroru.

ocenił(a) film na 4
GodAs

Ja nie spodziewałam się horroru. No ale film dla mnie dosc blado wypadł Nie ktorych momentach nudził, ale nie przewijałam doprzodu.
Oczy Julii widziałam ale nie okreslilam tego jako horror, ale mnie przypadł do gustu. Dobry film. :)

ocenił(a) film na 4
q_ba87

Filmy z tych co jeszecze nie wiemiony to Kregosłup Diabła. Nie ogladałam ale słyszałam o nim dobre opinie. 28 tygodnie pozniej. No-Do. Wezwani. Zakonica (La Monja) romasanta,Dziwny lokator,The Aparecidos Moze jakis film przypadnie tobie do gustu.

ocenił(a) film na 3
wiadp1

Urwa! Obiecywałam sobie ,że zero hiszpańskich filmów i zaś sie skusiłam. Hiszpańscy reżyserzy mają zryte berety. Pomysłu ok ,ale wykonanie...... bleeeee.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones