PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494803}
5,3 4 717
ocen
5,3 10 1 4717
Wyspa zaginionych
powrót do forum filmu Wyspa zaginionych

Lubię takie kino

ocenił(a) film na 7

Film niezwykle klimatyczny. Świat widziany oczami kobiety w głębokiej traumie.
Świetnie ubrany w formę thrillera dramat psychologiczny. Do końca oglądałem
z dużym zaangażowaniem. Polecam, a moja ocena 7/10

ocenił(a) film na 9
slalski

Zgadzam się w pełni. Świetna narracja, surowa, spokojna, niepokojąca - wytwarza niesamowity nastrój. Idealnie dopasowana muzyka. Rewelacyjne przebitki ze świata snów, emocji i uczuć. Sądzę jednak że największą siłą jest bolesna realność zmagań głównej bohaterki z dramatem jaki ją dotknął. Wątpię czy osoby nie posiadające dziecka są w stanie pojąć jak taka trauma potrafi wywrócić życie psychiczne i fizyczne, stąd też możliwy zły odbiór tego filmu.

ubikxxx

Zgadzam się z przedmówcami. Według mnie za mało "thrillera w thrillerze" za to wyszedł świetny dramat psychologiczny. Bardzo dobrze wykreowana postać matki poszukującej dziecka, jej psychika, "sen na jawie" i omamy. Zdjęcia i muzyka są genialne. Ogólnie oceniam bardzo pozytywnie ;)

ocenił(a) film na 5
Polon92

Film nie przeraża, bo to bardziej dramat niż thriller. Ogląda się sprawnie. nie jest nudny, ale klimatyczny.Zrobiło mi się żal głównej bohaterki na koniec.Film wzbudza emocje, nostalgię , współczucie.Na chwilę obecną wolałabym jednak coś weselszego, ale to ja wybrałam akurat ten film do oglądania akurat teraz, więc pretensji co do filmu nie mam;)

afisiafisia

To proponuję podejść do filmu jeszcze raz za jakiś czas ;) Teraz pooglądać coś weselszego, może później film bardziej się spodoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones