PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127272}

Wyspa

The Island
7,1 176 156
ocen
7,1 10 1 176156
5,9 17
ocen krytyków
Wyspa
powrót do forum filmu Wyspa

Może miałem zły dzień, ale totalna porażka...hmm...nic dodać nic ująć...Rozczarowanie...

NajtFajter

mnie film też nie rozczarował...sam pomysł z wyspom idealnych ludzi itp. mi się nie podobał, ale to zależy od gustu do mojego nie trafił...

denzel_3

mnie sie sama historia podobala, ale wykonanie nie, bo Bay jak zwykle zrobil typowo film dla popcornowej amerykanskiej widowni z mnostwem przesadzonych scen

Happily_ever_after

Nie wiem, jakiego filmu dotyczą te głodne kawałki, ale chyba nie Wyspy. Czy wy aby na pewno oglądaliście ten film?

"mnie film też nie rozczarował...sam pomysł z wyspom idealnych ludzi itp. mi się nie podobał, ale to zależy od gustu do mojego nie trafił..."

Jaką wyspą idealnych ludzi? Czy ty choć trochę skumałeś, o co biega? Czy wyłączyłeś film po pierwszych piętnastu minutach?

"mnie sie sama historia podobala, ale wykonanie nie, bo Bay jak zwykle zrobil typowo film dla popcornowej amerykanskiej widowni z mnostwem przesadzonych scen"

<stuk> <puk>

Spokojnie, to tylko moje czoło odbija się od blatu biurka po przeczytaniu tego tekstu. To jeszcze napisz, że The Wall (bez obrazy dla tego tytułu) to jest film dla masy.

Der_SpeeDer

widzę ,że ktoś tu się poczuł dotknięty - więc chodzi Ci o słowo wyspa? mój błąd ale nie gniewaj się bo zapomniałem o tym ,film widziałem dawno i mnie nie zaciekawił to trudno mi było pamiętać o co w filmie biegało w 100% i nie widziałem tylko napisów końcowych w filmie ,wpłynęło one na fabułę filmu?;)

ocenił(a) film na 10
denzel_3

denzel powiedz mi, czym Cie robili?

Sonny

nie prowokuj frajerze!!

NajtFajter

Mnie również rozczarował. Bardzo spodobał mi się pomysł, ogólnie mogłabym powiedzieć, że mniej więcej do połowy film był dobry (cała idea wyspy, klonów hodowanych dla organów, etc.) Od ucieczki Lincolna i Jordan coś się psuje - jest dużo więcej akcji (która mnie osobiście po jakimś czasie zaczyna nudzić), wiele typowo hollywoodzkich (a czasami bardzo naiwnych) scen, a gdzieś gubi się początkowy klimat i tajemniczość. Przewidywalne aż boli.
Cóż, koniec końców pewnie nie jest tak źle, ale zapowiadało się o wiele lepiej...

Gussness

Nie bede sie z Toba Der_SpeeDer wdawac w dyskusje, ten film byl zrobiony typowo dla masy tak jak inne filmy tego "rezysera". Z tego scenariusza mozna bylo wycisnac o wiele wiecej i zrobic bardzo dobry, klimatyczny film. Nie wiem dlaczego wyjechalas tutaj z filme The Wall, ktory jest zupelnie innej kategorii, innego rezysera etc? moze chciales blysnac ale ci nie wyszlo?

ocenił(a) film na 10
Happily_ever_after

Niewiem czego sie czepiacie. Dla jednych film jest super a dla innych taki sobie. Każdy ma swój gust i każdy ocenia filmy w sposób jaki mu się podoba!!!;)
Jak dla mnie 10/10 (jestem fanem filmów gdzie jest dużo akcji) :)

ocenił(a) film na 3
NajtFajter

Nie klon a klop

ocenił(a) film na 3
budny1987

Klops

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones