PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=165141}

Wyznanie

Confession
5,3 496
ocen
5,3 10 1 496
Wyznanie
powrót do forum filmu Wyznanie

7/10...

użytkownik usunięty

Właśnie skończyłem oglądać...
Moim zdaniem 7/10 można dać spokojnie.
Film jest dobry i godny uwagi, niby nic nowego, ale jednak wciąga (może nie od samego początku, ale już po kilku minutach).
Polecam.

Nawet ok, ale końcówka schrzaniona, zabija kolegę na oczach wszystkich - coś nie tak.
Poza tym ciekawa rola Chrisa Pine(fajnie zagrał w Star treku, od razu można skojarzyć)

użytkownik usunięty
peace_z_you

No fakt, to było głupie. Mógł się sam przyznać nie zabijając go, ale mu chodziło o tą tajemnicę, że jej nie dochował (tak myślę, bo ciągle o niej mówił), ten jej nie chciał dotrzymać, to go zabił.

ocenił(a) film na 7

Film był bardzo fajny, szczególnie porównując do innych filmów, które serwuje nam telewizja ;)

Zdziwiła mnie tylko jedna rzecz: jak on strzelił do tego kolegi i powiedział "Przyznaję się" (czy jakoś tak), a potem był u spowiedzi i ten ksiądz mówił mu, żeby się przyznał. Wie ktoś dlaczego?
Może ja czegoś nie zrozumiałam, bo akurat na chwilę rodzina przełączyła film na inny program.

Rashmi_

Dla mnie też to było trochę niezrozumiałe. Po co miał się przyznawać drugi raz, skoro już raz to powiedział, w dodatku przy całym tłumie?

użytkownik usunięty
Ewi

Producenci pewnie specjalnie wrzucili taką scenę, żeby nakłonić widzów do refleksji.

Ja myślę że to chodziło o przyznanie się przed samym sobą i przed Bogiem do ogromu tego co zrobił, ale może się mylę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones