PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11558}

Wzgórze królików

Watership Down
7,7 4 514
ocen
7,7 10 1 4514
7,5 6
ocen krytyków
Wzgórze królików
powrót do forum filmu Wzgórze królików

uwielbiam ten film. bardzo podoba mi się także muzyka. staram się skompletować cały soundtrack, ale trudno jest go ściągnąć z Internetu. mam jedynie piękną piosenkę Bright eyes i Violet's gone. jeśli ktoś ma cały sountrack lub pojedyncze utwory, to proszę o kontakt. mój e-mail to moonwish@vp.pl zależy mi zwłaszcza na Fiver's vision. służe tymi dwoma utworami które mam - mogę je przesłać na e-mail. napiszę tutaj, jeśli coś jeszcze znajdę.

Moonwish

znalazłam piosenkę z końcowych napisów - The End Titles. mogę wysłać na maila.

ocenił(a) film na 10
Moonwish

Ja byłabym bardzo wdzięczna za nadesłanie tych utworów na maila: westfalia@tlen.pl

Postaram się również znaleźć inne, ale to jak szukanie igły w stogu siana, niestety. Ale kto tam wie, mam nadzieję, że mi się uda.

Ase

zaraz wyślę, mam nadzieję że dotrą. jak nie dotrą to mapisz tu wiadomość, a ja to wrzucę na Zshare czy coś takiego.

Moonwish

mam utwór Hazel's Plan, zaraz wyślę. napisz czy ta i poprzednie piosenki dotarły.

ocenił(a) film na 10
Moonwish

Fajnie jakbyś i mnie wysłała te utwory...sądze, że wiem które to są, a oglodając bajke lubiłem je i bym sobie teraz przypomniał...powinni wzgórze królików dać ponownie w tvn...oto mój e-mail lost16_1990@o2.pl pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
Moonwish

Wielkie dzięki, dotarły. I przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale cóż... bywa :P

Ase

to nic :D Czester, właśnie wysyłam. zaraz umieszczę listę utworów, które już mam. gdybym nie wysłałam wam któregoś, lub któryś by nie dotarł, to piszcie.
1. Hazel's Plan
2. Proloque & Main Title
3. The End Titles
4. Bright Eyes & Interlude
5. Climbing The Down
6. Keehar's Theme
7. Violet's Gone

pozdrawiam,
Moonwish

Moonwish

Oto link do calego soundtracka, wlasnie sciagnalem , wszystko dziala.
http://rs32.rapidshare.com/files/10086386/Watership_Down__1978___Angela_Morley_. zip
Pozdrawiam

Aion_4

właśnie ściągam :D wielkie dzięki :D a tak z innej beczki ma ktos moze polski lub angielski soundtrack z dzwonnika z notre dame?

ocenił(a) film na 10
Moonwish

nie moge sciagnac moze mi ktos przeslac te piosenki na: nina_tasha@vp.pl

nina_tasha

też nie mogę ściągnąć, mógłby mi ktoś przesłać?? Będę bardzo wdzięczna:)
mój email: Vivan7@wp.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones