PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785552}

X-Men: Mroczna Phoenix

Dark Phoenix
5,4 40 487
ocen
5,4 10 1 40487
3,6 12
ocen krytyków
X Men: Mroczna Phoenix
powrót do forum filmu X-Men: Mroczna Phoenix

Chciałbym żeby się pojawił.Jest szansa?

roman876

Teoretycznie skoro będą tu X-meni z przeszłości/ młodzi (Fassbender jako Magneto), Wolverine mógłby się pojawić. Ale Jackman młodszy się nie staje i Logan miał być jego pożegnaniem z rolą Wolverina. Nie wiem jak historia wygląda od strony komiksowej, ale jeśli się tam pojawia, to pewnie zastąpią Jackmana kimś innym (co dla mnie byłoby strzałem w kolano), albo pozbędą się go tak jak Hanka McCoya w X-menach z 2000 roku (co prawda Bestia nie został ukazany z braku funduszy i jego cechy przejęła Jean).

ocenił(a) film na 8
evenlith

A to Wolf nie zabil juz Jeane w jakiejs czesci ?

frogu

zabił, ale całe to X-menowskie uniwersum nie jest tak proste jak mogłoby ci się wydawać, otóż włodarze z 20'th Century Fox zdając sobie sprawę że 'stara ekipa' powoli będzie odchodzić na emeryturę, nakręcili "X-Men: Przeszłość która nadejdzie", a tam postanowili się pobawić się trochę w podróże w czasie, dzięki czemu mogli pozwolić sobie na 'reset' praktycznie wszystkiego co wydarzyło się wcześniej otwierając sobie tym samym furtkę na wszystko stanie się później, czyli w przyszłości. Jednym z wielu owoców tego zabiegu jest możliwość wprowadzenia młodszych wersji znanych z poprzednich filmów postaci, także tych które wcześniej poniosły śmierć a w tym - Jean Grey a.k.a. Dark Phoenix. Trochę to pogmatwane, wiem, ale wyszło im to nawet nieźle, czego niestety nie można powiedzieć o ostatnim filmie z serii Apocalypse.

ocenił(a) film na 8
arial_adriano2

a no tak faktycznie...Byl ten odcinek z podrozami w czasie i teraz mlodzi aktorzy sa....Ehh nie lubie takich zabiegow bo teraz w wielu sytuacjach nie ma emocji bo i tak wiemy ze danych bohater np. nie zginie bo jest w pozniejszych czasach albo wiemy ze zginie inaczej kiedys...Nic obejrzy czlowiek ale juz na wstepie z lekkim niesmakiem:/

ocenił(a) film na 7
frogu

Przybędzie Cable z przyszłości i tak namiesza w uniwersum.
Nic nie jest pewne.

arial_adriano2

arial_adriano2 tak jak piszesz zrobili "reset" i to wszystko co wydarzyło się w pierwszych (starych) filmach z serii x-Men już nie istnieje. Patrząc choćby na Mystique i Magneto, teraz ich los potoczy się całkiem inaczej.

roman876

Mało prawdopodobne. Jackman Wolverina już go nie zagra i pewnie przez pewien czas w filmach z mutantami ta postać się nie pojawi.

michaltbg_filmweb

Podejrzewam że i tak się w końcu pojawi :) - Wątpliwe by Fox zrezygnował z tak znanej postaci .

roman876

A ten co grał X-24 w Loganie? Jest bardzo podobny do Jackmana i myślę, że warto dać temu aktorowi szansę.

ocenił(a) film na 5
kubaziomx93

Muszę Cię rozczarować ale to nie podobny aktor a raczej odmłodzona komputerowo wersja Hugh Jackmana. Tak zrobili np, ze Schwarzeneggerem w Terminatorze Genesis czy Terminatorze Ocalenie. Podobny zabieg wykonano ostatnio w Łotrze 1, cyfrowa twarz młodej Lei na ciele jakiejś aktorki albo Wilhuff Tarkin. Aktor nie żyje a pojawiła się jego postać.

kubaziomx93

Zwróć uwagę na napisy końcowe Logana - Logan/X-24 - Hugh Jackman.
Odświeżyli go komputerowo ale to był wciąż Hugh

Yoshamono

Panowie, ja tu trolluję :) przepraszam, miało być śmiesznie. Nie mniej jednak dzięki, za miłe odpowiedzi i nie nazywanie mnie debilem! :)

ocenił(a) film na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones