PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 896
ocen
7,4 10 1 166896
7,1 25
ocen krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem Profesor, którego Jean zabiła w poprzedniej części, nagle żyje w tej ?? Niestety nie czytałam nigdy komiksów o x-menach a bardzo mnie ten fakt interesuje :)

CookiesM

A widziałaś scenę po napisach w Ostatnim Bahstionie? Tam odkrywamy że Xawier żyje. A jeśli chodzi o jak to zrobił to trzeba było wysłuchać co tam mówił na lekcji nastolatkom mutantom.

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Dzięki wielkie !! Nie widziałam tej sceny zaraz to nadrobię. Nie mam cierpliwości do napisów więc jak tylko się zaczynają to wyłączam film/ wychodzę z kina ;)

CookiesM

Wiele ludzi tak robi. Niestety.

użytkownik usunięty
CookiesM

Tak po prawdzie nie ma to żadnego znaczenia dlaczego Xavier żyje. Przyszłość zdominowana przez roboty przedstawiona w tym filmie nie jest kontynuacją wydarzeń z Ostatniego Bastionu, ale alternatywą dla całej serii typu 'co by było gdyby zbudowano roboty do niszczenia mutantów'.

ocenił(a) film na 8

Nie twierdziłam że ma to znaczenie tylko że jest to ciekawe ;)

użytkownik usunięty
CookiesM

Odniosłem się tylko do Twojego pytania "dlaczego Xavier żyje w tej części?" :]

użytkownik usunięty

SPOILER Pamiętacie, że w Ultimatium Wolverine zginął ? Poczytajcie to zdanie While the citadel is falling from the sky one of Wolverine's hands begins to form a fist revealing that Wolverine might possibly still be alive SPOILER

ocenił(a) film na 8

Błąd !!!
X-Men: Przeszłość, Która Nadejdzie jest kontynuacją zarówno Pierwszej Klasy jak i Ostatniego Bastionu.

użytkownik usunięty
Flinston1987

Jest tylko kontynuacją Przeszłości, która nadejdzie. Gdy Wolverine powraca, akcja dzieje się przed Ostatnim Bastionem, Jean Grey jeszcze żyje. Można co najwyżej powiedzieć, że jest to pomiędzy X-men a X-men 2 :)

użytkownik usunięty
Flinston1987

Jest tylko kontynuacją pierwszej klasy. Na końcu Logan wraca do czasu, gdy Jean jeszcze żyje, więc pomiędzy X-men i X-men 2 :)

ocenił(a) film na 8

Przyszłość, w której X-Meni walczą z Sentinelami, i w której giną jest po Ostatnim Bastionie. Przeczytaj wywiady i newsy sprzed premiery X-Men DOFP.

użytkownik usunięty
Flinston1987

W takim razie wg mnie popełnili błąd w fabule. W trylogii nie ma żadnych sentineli ani robotów a fabuła 'Przeszłości, która nadejdzie' silnie sugeruje, że powinny już wtedy być one umiejscowione w tych filmach. Już wtedy powinny toczyć się z nimi walki.

ocenił(a) film na 8

Błędy w filmach, które mają aż tyle części są niestety nieuniknione :/ , zresztą to nie pierwszy i nie jedyny błąd w serii X-Men :( względem komixów, kreskówek i ewentualnie poprzednich części spod tego tytułu.

ocenił(a) film na 8

To, że popełnili błąd to Mnie nie dziwi i zresztą to nie pierwszy błąd w tej serii względem komixów, czy kreskówek spod szyldu " X-Men " . Prawie zawsze jak jest jakiś tytuł co ma więcej niż 3 części scenarzyści, lub reżyserzy popełniają gdzieś jeden, lub kilka błędów w całej serii.

użytkownik usunięty
Flinston1987

Zgadzam się, widziałem to już nie raz : )
PS: widzę, że Filmweb nie tylko na mnie wymusza dyblowanie postów swoimi błędami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones