PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 798
ocen
7,4 10 1 166798
7,1 24
oceny krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Mystiq była fajna ale bez przesady , żeby zaraz tak chamsko ją wciskać ze względu na Jenifer Lawrence.
Ona + Page = wymiot

ciosina

Mystique jest moim zdaniem dużo ciekawszą postacią niż np. Wolverine. Jennifer Lawrence pokazała ją od tej ludzkiej strony i to mi się podoba. Mam nadzieje że zrobią osobny film dla tej intrygującej bohaterki.

ocenił(a) film na 7
ciosina

Dla mnie najciekawsze postaci najlepsze role to Magneto i Profesor X zarówno w przeszłości jak i obecnie, jak zobaczyłam młodszych odtwórców w First Class byłam szczerze zachwycona i dlatego nie mogę się doczekać całej czwórki w jednym filmie.
Musiałabym sobie odświerzyć First class ale z tego co pamiętam Mystique kręciła z Xavierem, ale ona wybrała wolność z Magneto kiedy on zakładał szkołę jestem bardzo ciekawa ich dalszego wątku, choć on się zestarzał a ona nie, choć oboje od tamtego czasu bardzo się zmienili. no cóz na chwilę obecna mam za dużo pomysłów i pytań i nie moge się doczekac choć film o niej w roli głownej jakoś mnie nie interesuje i mam nadzieję że jej za dużo tam nie będzie bo to dla mnie trochę taki zapychacz:-(

ciosina

Przeszkadzają ci młode, ładne aktorki?

cloe4

Dla mnie żadna z nich nie jest ładna a szczególnie Lawrence. Zresztą nie oceniam aktorów po wyglądzie. Rozumiem , że dla ciebie ta powierzchowna kategoria jest najważniejsza by darzyć kogoś sympatią?

ciosina

Nie, źle mnie zrozumiałeś. ;) To czy ktoś jest ładny lub nie, to kwestia gustu. Ale tak czy inaczej lubię je, a postacie grane przez nie wg mogą być ciekawe w filmie.

ciosina

Akurat tu nie jest wpychana na siłę, gdyż w oryginalnej historii też występowała i pełniła ważną rolę. Na dodatek przydałoby się pokazać, jak ewoluowała jej relacja z Charlesem.

ciosina

imo slabiej wyszlo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones