PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 878
ocen
7,4 10 1 166878
7,1 25
ocen krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Słaby

ocenił(a) film na 3

Banalny i wymuszony film – nawet jak na 'X-Mena”. Na początku mamy jakąś niby wojnę i eksterminacje mutantów (choć de facto gówno pokazano), a potem bohaterowie decydują „przenieść” w czasie Logana (ależ to pretekstowe) do lat 70. Sam Wolverine tutaj stracił pazur i wygaduje jakieś ckliwe teksty o obraniu dobrej drogi, nawróceniu itd. Że what? To ostatnia postać, po której bym się tego spodziewał – kompletnie ją zarżnięto w tej odsłonie. Ogółem cała „Przeszłość, która nadejdzie” jest niemożebnie patetyczna i ckliwa, a zakończenie to już w ogóle porażka. Dramatyczne momenty, slow-motion, giną znane postacie, a dwie minuty później zostaje to odkręcone i mamy irytujący happy end. Nie można nawet liczyć na efekty specjalne, bo lepsze były w pierwszej części – starszej o 14 lat. Tutaj wszędzie widać ingerencje komputera, green-screen itd. Nawet przemiany Mystique wypadają bardzo słabo. Jak na 2014 rok, to marne te efekty. Miałem nadzieję, że chociaż fajnie pokażą lata 70., które były mocno klimatyczne – kończy się na paru fajnych i krótkich ujęciach. 3/10

ocenił(a) film na 10
Goro_Gondo

Widzę kolego, że nie lubisz X-menów po prostu :)

ocenił(a) film na 3
Himiteshu

Lubię, ale głównie część pierwszą i "Wolverine" z 2013 r. Jeszcze "X-Men 2" częściowo podobało mi się, ale inne odsłony to już niekoniecznie.

ocenił(a) film na 10
Goro_Gondo

Bo nie lubisz nowego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones