PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 896
ocen
7,4 10 1 166896
7,1 25
ocen krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Wiadomo kiedy pojawi się w Polsce? I czy w ogóle się pojawi?

cloe4

Ma być najpierw w kinach taka wersja podobno ...

wort801

Też coś słyszałam na ten temat... W sumie to wybrałabym się do kina, nawet jeśli już oglądałam parę razy. ;)

cloe4

Ja przyznaje się ja 6 razy oglądałem :)

wort801

5 razy.;) I chyba jeszcze raz odświeżę sobie serię.

Tak w sumie, to ciekawe czy poza wątkiem z Rogue pojawi się coś jeszcze. W zwiastunie np. pojawiła się jeszcze scena dość ciekawej rozmowy Wolverine'a z Mystique. ;)

cloe4

Ja liczę na kawałek wojny na ulicach miast ....

wort801

Ooo, jak najbardziej... ;)
Poza tym chcę więcej scen z przyszłości.

cloe4

Np jakaś fabryka w której taśmowo się robiło tych strażników...

wort801

Jak w terminatorze. ;)
Choć w sumie to Terminator zgapił od X-menów. Komiks był wcześniej.

cloe4

No właśnie :)

wort801

Tak samo jak to, że Terminator 5,który będzie miał premierę w tym roku, podobnie jak X-men DoFP też ma być sequelem,prequelem i rebootem... Kolejne zgapienie... ;) Choć nawet się nie dziwę, że chcą ją restartować, poza dwiema pierwszymi częściami częściami nie są to filmy wysokich lotów. Tyle, że piątka nie zapowiada się wcale lepiej od poprzedników...

Co do X-men... Kiedyś bym chciała, żeby powstał serial aktorski. Już nawet wyobrażam sobie openig... ;)

cloe4

Mi wystarczą filmy :) jak na razie wrogów x-menom nie brakuje jeszcze mają sporo żeby ich pokazać na dużym ekranie :)

ocenił(a) film na 9
wort801

Mi brakuje nieco rotacji w mutantach. Jest multum świetnych postaci w komiksie. Emma Frost (tak zmarnowana przez Vaughna), Psylocke, Magik, Domino, Cable... Tyle postaci do wykorzystania.

Dealric

Psylocke, Magik, Domino, Cable mogą jeszcze być w serii ale Emma Frost to na serio jaja sobie zrobili :(

ocenił(a) film na 9
wort801

Cable pojawi się w X-Force na pewno. Domino i Psylocke też są całkiem możliwe tam.
Za to taka Magik na 99% się nie pojawi a szkoda... Moim zdaniem najciekawsza z mutantów biorąc pod uwagę jej historię, utratę duszy itp itd.

ocenił(a) film na 9
wort801

W wersji rozszerzonej ma być sekwencja odbijania Rogue, więc możesz mieć rację ;)

użytkownik usunięty
cloe4

coś o lipcu 2015 słyszałem ale nie wiem na 100% na pewno zobaczymy ją przed kolejną częścią X Menów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones