PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 896
ocen
7,4 10 1 166896
7,1 25
ocen krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

ktoś mi powie?

ocenił(a) film na 5

Jak to możliwe że Logan pokazuje swoją przeszłość(to co działo się w X-menach, filmach) a dla Xaviera przyszłość której, być nie mogło, bo Raven została zabita? (oni pobrali od niej materiał genetyczny..) chciałam jakoś to sobie poskładać i umiejscowić w czasie 3 części X-menów(ostatni batalion itd) i doszłam do wniosku że to dopiero się stanie jak już zmienią przeszłość,ale po tej scenie przestało mieć to sens..

sollen

To, że pobrali od niej materiał genetyczny, nie znaczy jeszcze, że została zabita. Nigdzie w filmie nie ma wzmianki o jej śmierci. Eksperymentowali na niej i najpewniej udało jej się uciec (co z jej umiejętnościami nie jest dziwne).

ocenił(a) film na 5
KrissC

wydawało mi się że była o tym mowa, muszę jeszcze raz obejrzeć... ale czysto hipotetycznie rozważając to że przeżyła, to na pewno chciała by zabić tych ludzi którzy pobrali od niej geny i zniszczyć próbki.. ale w końcowym rozrachunku jej nie pojmali..

sollen

Przez ten czas pomiędzy jej pojmaniem a pierwszą częścią "X-Men" wiele mogło się wydarzyć; może nie mogła po ucieczce namierzyć sprawców i próbek; może też nie pamiętała dobrze tych zdarzeń z powodu traumy, jaka ją dotknęła (stąd też mogłoby się pojawić zatarcie jej uczuć wobec Charlesa).

KrissC

Sama na to nie wpadłam. Taka utrata pamięci Raven dużo by wytłumaczyła. Zwłaszcza zatarcie uczuć wobec Xaviera.

ocenił(a) film na 10
sollen

Raven zginęła dopiero w ostatnim bastionie.

ocenił(a) film na 5
sol_ange

nie no seeerio? o matko, niby oglądałam a nie pamiętam, została zastrzelona? wydawało mi się że straciła moc, chyba muszę od świeżyć wiedzę...

sollen

Nie zginęła tylko serum dostała

ocenił(a) film na 8
sol_ange

Nie zginęła, Magneto ja porzucił jak strzelono w niej serum. Tam później była chyba jeszcze jakaś scena gdzie ona jest i coś zeznaje, i chyba ktoś mówi że nie ma nic gorszego niż kobieta ze złamanym sercem (chyba to w tym filmie było nie pamiętam)

ocenił(a) film na 6
ellum9119

A ja mam pytanie z innej beczki. Bardzo dawno temu oglądałam trzecią część X Menów i nie wiem czy już coś poplątałam czy zapomniałam, ale wydaje mi się że Jean po staniu się Fenixem zabiła profesora X więc jakim cudem on żyje w przyszłości?

ocenił(a) film na 8
marza4366

Profesor po prostu zdążył przenieść świadomość do ciała swojego brata bliźniaka

ocenił(a) film na 6
Netehor

A to było w filmie? Bo ja totalnie nie pamiętam tej sytuacji. Skleroza ;)

ocenił(a) film na 8
marza4366

W Ostatnim Bastionie scena po napisach Moira pyta tą osobę na łóżku 'Charles?'. Ta sama postać pojawiała się na wideo-rozmowie podczas lekcji prowadzonej przez Profesora na której mówił o etyce mutantów

ocenił(a) film na 10
marza4366

3 częśc sie nie liczy

Himiteshu

Chyba się liczy, bo przecież w "DoFP" jest nawiązanie do paru scen z 3 części (kiedy Logan pokazuje Profesorowi swoje wspomnienia z przyszłości).

ocenił(a) film na 10
Nike088

Take ale Singer nie przywiązuje do tej części zbytnio wagi, tym bardziej że nie on ją zrobił

sol_ange

Ona nie zginęła, tylko utraciła swoje moce.

ocenił(a) film na 10
sol_ange

Który jest już praktycznie niekanoniczny jesli chodzi o nowe filmy Singera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones