PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33393}

X-Men 2

X2
7,2 173 948
ocen
7,2 10 1 173948
6,7 19
ocen krytyków
X Men 2
powrót do forum filmu X-Men 2

Ruda.

ocenił(a) film na 6

Oprócz przejmowania czyjejś mocy, miała jeszcze nadludzką siłę, dlaczego w filmie tego nie uwzględnili?

grimmjow1990

Nie wiem nie czytam komiksów ale oglądałem serial X-Men Ewolucja i tam też nie miała być może ona później jakoś ewoluuje ale nie chce gadać głupot pzdr

ocenił(a) film na 8
grimmjow1990

W komiksach Ruda posiada oprócz mocy przejmowania , też nadludzką siłę , zdolność latania i niezwykłą wytrzymałość .W filmach nie ma tych mocy , bo w komiksie dotknęła Mis Marvel i trwale przejęła jej możliwości , a w filmie tego nie ma .

ocenił(a) film na 10
bongusia

Bo to film a nie komix. Wiadome ze niektóre rzeczy pominęli.

ocenił(a) film na 8
karolcia99

Bo chronologicznie film (prawdopodobnie) został umieszczony przed dotknięciem przez Rudą Mis Marvel, a to od niej Ruda posiadła ową siłę.

grimmjow1990

a poza tym , zapewne , była by za mocna

ocenił(a) film na 8
grimmjow1990

Proszę nie piszcie Ruda tylko Rogue, ona nawet nie ma rudych włosów, to ,ze w bajce ja tak nazywano nie znaczy ze nią jest. Ruda to Jean.

ocenił(a) film na 6
Totemus

Skoro tak ładnie prosisz ;D

ocenił(a) film na 6
grimmjow1990

"Ruda" umiała przecież latać, siłe też chyba miała, tylko raczej nie musiałaa 'tachać' tylko siłą umysłu podnosić, przesuwać itp.
Sęk w tym że ona to wszystko miała w momencie w którym 'przechodziła w trans'. Rzadko to robiła ponieważ nie do końca nad tym panowała o czym jest wątek w "ostatnim bastionie".

krisimovie

Jestem świeżo po seansie x-men 3 i tam nic takiego nie było... Twój opis bardziej pasuje do Jean Gray niż do Rogue. Poza tym zgadzam się z ludźmi powyżej, Rogue trwale przejęła moce od Ms. Marvel.

ocenił(a) film na 6
Agunia_E

aha, "ruda" mnie zmyliła...

ocenił(a) film na 8
krisimovie

Rogue nazywali rudą w tym serialu animowanym z lat 90-tych :)

ocenił(a) film na 8
grimmjow1990

Bo zje bali tą postać całkowicie, w ogóle nie przypomina tej laski seksownej i wojowniczej z komiksów czy bajki. Wyszła im emo dziewczyna ktora nie wie czego chce i sie wszystkiego boi. W Days of Future Past ma miec wiecej mocy, słyszałem tez cos o lataniu, byłoby fajnie

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

W Days of Future Past ma jej wcale nie być :)

ocenił(a) film na 8
Danio31b

Tak, tak ale podobno reżyser tak tylko wkrecil ludzi żeby za duzo spekulacji nie byl, byla na okladce i materialach promocyjnych wiec mam nadzieje ze jednak będzie, pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

Będzie, ale dopiero w wersji reżyserskiej.

ocenił(a) film na 8
Kathlar

Czyli w kinie będę musiał się zadowolic wdziękami Mystique, Storm i Blnk :)

grimmjow1990

Łał, że też nikt nie napisał tego.. Rogue nabyła te dalsze supermoce(latanie, siła) podczas walki z Ms. Marvel gdy chciała użyć swojej mocy 'pożyczania' ale coś poszło nie tak i wyssała z niej wszystkie moce i wspomnienia, absorbując je na zawsze i prawie ją zabijając.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones