PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214307}

X-Men Geneza: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine
7,2 174 095
ocen
7,2 10 1 174095
3,9 18
ocen krytyków
X Men Geneza: Wolverine
powrót do forum filmu X-Men Geneza: Wolverine

Ocena...

ocenił(a) film na 1

Ja się pytam.... Na jakiej podstawie Geneza ma wyższą ocenę od świetnego X-Men 2?!
Jakim cudem ten film uzyskał średnią ocen wyższą niż 7/10?!
Kiedy ja oceniam film na 7, spodziewam się wielu zalet, przyjemnego seansu, filmu DOBREGO. A to? Kicz do potęgi, pogwałcenie komiksów, tragiczne zilustrowanie eksperymentu Weapon X, bohaterowie totalnie niepodobni do pierwowzorów (Deadpool to naprawdę niezły żart...), a poza tym słaby film akcji! Walka, debilne pozy... Rozumiem, żeby film był chociaż STRAWNY dla tych, którzy nic nie wiedzą o komiksach, ale nawet elementy akcji są tak tandetne, że niemal zbliżają się do poziomu "Batmana i Robina". A może to ten sam poziom? Boże...
Oczywiście luki w scenariuszu są tak widoczne, że wymienianie ich jest bezsensowne. Do tego słabe dialogi, gra aktorska... Po prosu załamka.
Ocena 1 - totalnie nieporozumienie. I tyle w temacie

ocenił(a) film na 7
mundic

Odnosisz się do youtuba

Buahahaha!

Walić konia też nauczyłeś się od youtubera?

Buahahaha!

ocenił(a) film na 1
fabio

Nie, sam się nauczyłem. Ciebie też nauczyć?

Nie wiem, co jest śmiesznego w tym,że śledzę kanał fana komiksów. Cholernie dużo się o nich od niego nauczyłem. Plus seriale animowane z X-Menami + wszystkie (prawie) filmy. Wychodzi na to ,że można się czegoś w ten sposób nauczyć. A - powtórzę to po raz enty - film to ścierwo. Chcesz bronić tego dzieła? Masz jakieś argumenty (SENSOWNE), które potwierdzą twoją zawyżoną ocenę? Słucham.

ocenił(a) film na 1
mundic

Popieram film to kompletna kupa gnoju, nie mniej gra na jego podstawie jest całkiem ok.

ocenił(a) film na 1
sanctus_diavolos_2

O, właśnie! Bałem się, że gra będzie jeszcze gorsza od filmu, a tu zaskoczenie - slasher na poziomie!

mundic

Wszystkie filmy z serii X-man mają dziury logiczne i fabularne, których nie da się logicznie powiązać czy wyjaśnić. Zarówno wygląd jak i dobór postaci to mix komiksowy z kinem rozrywkowym. Po odświeżeniu serii łapałem się za głowę i powtarzałem wielokrotnie magiczne zaklęcie WTF WTF. Niestety nie pomogło. Lepiej nastawić się na nie zbyt wymagający film akcji z elementami historii Wolverina i nie wnikać. Momentami miałem wrażenie, że filmy dzieją się nie tylko w innym czasie ale i w innych alternatywnych światach, bo rozbieżności były wielkie.

ocenił(a) film na 1
RadoslawKamil

Jednak to własnie Geneza ma takie dziury fabularne najbardziej widoczne. Bezsensy mnożą się z każdą minutą, nawet nowi mutanci są tragicznie odwzorowani...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones