PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214307}

X-Men Geneza: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine
7,2 174 070
ocen
7,2 10 1 174070
3,9 18
ocen krytyków
X Men Geneza: Wolverine
powrót do forum filmu X-Men Geneza: Wolverine

Scena usunięta

ocenił(a) film na 4

Mógłby ktoś opisać jak wygląda scena dostępna w wydaniu dvd która w lepszy sposób tłumaczy amnezje Logana.

ocenił(a) film na 6
r_marvel

Logan wynosi Kaylę (śmiertelnie ranną) z wyspy na rękach, wtedy atakuje go Stryker wyposażony w pistolet z kulami z adamantium. Logan obrywa w plecy kulą, upuszcza dziewczynę i rzuca się za Strykerem. W ostatniej chwili Strykerowi udaje się trafić Logana w czoło pociskiem z adamantium. Logan upada, Stryker strzela jeszcze raz w czoło leżącego Logana. Potem Stryker podchodzi do leżącej Kayli, ona łapie go za kostkę i rozkazuje mu iść przed siebie itd. Logan budzi się, spotyka Gambita, nie poznaje go.

pomogłem?

ocenił(a) film na 4
tymbarkowy

Nie . Chodziło mi o scenę z materiałów dodatkowych . W recenzji na avalonie czytałem o tej scenie alternatywnej.

tymbarkowy

Czy scena o której piszesz, rzeczywiście jest alternatywna? Niedawno leciał w telewizji X-men Geneza Wolverine i akurat natrafiłem na tę scenę, więc ciekawi mnie czy istnieją jakieś wydania bez tej sceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones