PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214307}

X-Men Geneza: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine
7,2 174 070
ocen
7,2 10 1 174070
3,9 18
ocen krytyków
X Men Geneza: Wolverine
powrót do forum filmu X-Men Geneza: Wolverine

Nie wiem, czy jest już taki temat - jeśli tak, to przepraszam za zaśmiecanie forum, ale nie chce mi się szukać. :P

Proponuję, żeby każdy napisał, jaką scenę widział w kinie po napisach - jeśli prawdą jest, że jest ich kilka pewne jest, że niewielu z nas zobaczy je wszystkie w kinie (no, chyba, że ktoś będzie chodził do kina do skutku kilka razy :P ), a chyba dobrze by było wiedzieć, jak ten film się NAPRAWDĘ kończy. :)
Ja miałem nijaką: Wolverine siedzi w barze, za kontuarem Azjatka, pyta go, czy pije, żeby zapomnieć, a on mówi, że przeciwnie - żeby sobie przypomnieć.
A Wy mieliście jakie? :)

Davus

Ja widziałem końcówkę, że Stryker szedł sobie dość długo (bo miał rozwalone buciory i był nieogolony z koszulą na wierzchu) przed siebie, aż w końcu podjeżdża wojskowe auto/auta i żołnierz pyta się go czy on jest płk. Strykerem, po czym on się za3muje i odpowiada, że tak i wtedy żołnierz z auta mówi mu, że stanie przed komisją wojskową, aby odpowiedzieć (chyba) na pytania (albo ogólnie jest podejrzany) w sprawie zabójstwa tego generała (który chciał go odsunąć od projektu), co go dźgnął nożem w laboratorium.

ocenił(a) film na 8
Davus

ja widziałem to
-Wolverin'e siedzi w japońskim barze i pije sake japona pyta sie go czy jest Amerykaninem on odpowiada-Kanadyjczykiem tak sądzę-pyta się go potem czy pije aby zapomnieć a on odpowiada -pije aby sobie przypomnieć

-a wcześniej była jeszcze scenka z Stryker'em który pytom jak Fox kazała mu iść aż zaczną krwawić mu stopy przebył już sporą drogę ma rozwalone buty potem za nim jedzie wojsko no i mówią aby pojechał z nimi i zeznawał w sprawie zabójstwa

a wczoraj wieczorem wpisałem na Youtube coś takiego "x-men orgins :wolverine deadpool end scene" i znalazłem coś obiecującego ale niestety pisało to co zawsze w stylu"film został zablokowany z powodu naruszenia praw autorskich ..ble ble bel....FOX"więc jeżeli fox coś takiego zablokował czyli musi być scenka po napisach z deadpoole'm

trzeba czekać na DVD wtedy się zobaczy:]:]:}:]

ocenił(a) film na 5
kefirhero

no to zrobili nas w bambusa myślałem że jedyna scena po napisach to ta ze Stryker'em i wyszedłem z kina, w ten wikend ide jeszcze raz i będę siedział do końca ;)

zonk_2

Tą ze Strykerem też miałem, ale ona nie jest po napisach tylko w ich trakcie. :P Chodzi mi o sceny na samiutkim końcu raczej, bo sądzę, że ta ze Strykerem jest wszędzie (choć mogę się mylić). Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
zonk_2

sa 2 filmiki
pierwszy zaraz po pierwszych napisach ze Skylerem - on pewnie jest taki sam dla wszytkich

drugi na samym koncu juz po wszystkich napisach z Loganem w knajpie
i dla tego alternatywa jest scenka z deadpoolem, ktory szuka swojej glowy ;)

ocenił(a) film na 10
Sulikczek

Znalazłem tą końcową scene z Deadpool'em na YouTube (marna jakość, bez dźwięku):
http://www.youtube.com/watch?v=GGgns8PlWZs

ocenił(a) film na 6
joker_mroczny_rycerz

a ja wam powiem, ze to chyba sciema z tymi extra zakonczeniami.. moze i jest jakies z deadpoolem, ale to jest jedyne i nie iem gdzie.. bo wczoraj bylam kinie i bylo zakonczenie ze Strykerem i to, co Logan pije.. Dzisiaj sobie z ciekawosci wlaczylam workprinta i tam jest to samo!! te same dwie scenki, gdzie rozmowe z japonka odczytuje jako zapowiedz kolejnej czesci, ktorej akcja bedzie w japonii.. FOX juz dawno wiedzial, ze zrobi kolejna czesc, a nie jak jest w wiadomosciach, ze dopiero postanowili.. A co do scenki z Deadpoolem (o ile jest ona prawdziwa), to FOX stwierdził, że zrobia genezę Deadpoola (podczas dokrecania scenki) i dlatego to wstawili jako zapowiedź.. smieszne.. ale wydaje mi sie, ze logiczne.. :)

ocenił(a) film na 6
antylopa_89

"a ja wam powiem, ze to chyba sciema z tymi extra zakonczeniami.." - w znaczeniu, ze nie sa one jakims specjalnym gratisem za "wyciek"

Davus

Więc ja Ci powiem tak. Ja ogólnie miałam pod koniec scenkę z Deadpool’em. A wyglądała ona tak:
Pomiędzy gruzami można było dostrzec rękę która sięgała po swoją brakującą cześć ciała (głowę) oczywiście była to głowa Deadpool’a. Ale sama nie rozumiem czemu Fox usunął ta scenkę i tak bardzo się stara aby nikt nie wiedział ze ona w ogóle istnieje.
Mam nadzieje ze pomogłam

Davus

Ja widziałem końcówkę, projekt II czyli Wedy przeżył. Jedna z jego rąk schowała miecz, a następnie próbowała nieudolnie odnaleźć głowę. Następnie widzimy twarz ów projektu II z
(rozdrapanymi ustami) oraz otwartymi oczami Miłej zabawy przy oglądaniu tej wersji ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones