PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=969}

X-Men

7,2 173 644
oceny
7,2 10 1 173644
6,3 20
ocen krytyków
X Men
powrót do forum filmu X-Men

Gdy trafia w ludzi, sprawia co najwyżej, że tracą przytomność (Magneto) i nie powoduje żadnych szkód fizycznych, ale gdy trafia w jakiś inny materiał, niszczy go doszczętnie

Sheilad

Ja juz to dawno zauważyłem dosłownie wtedy gdy nie było filmów o X-Menach tylko były bajki.. Widać w filmach zostali przy tym samym pewnie żeby film nie był zbyt drastyczny (spopieleni ludzi przez Cyklopa itd.).

ocenił(a) film na 8
Sheilad

Może to kwestia ustawienia siły promienia. Gogle umożliwiają mu jej regulację. Bez gogli nie może tego zrobić więc wali z całej siły.

ocenił(a) film na 6
DarthDream

Faktycznie, nie pomyślałam o tym w ten sposób. Wprawdzie przychodzi mi na myśl jeszcze scena z X-men Apocalypse, gdzie młody Cyklop zniszczył drzwi, a człowiekowi nic się nie stało, ale jak oglądnęłam to sobie jeszcze raz przed chwilą, to w sumie ogólnie jego promień nie zrobił większych szkód. Także chyba wszystko w miarę jasne, dzięki za odpowiedź ;)

Sheilad

O ile dobrze pamiętam to w komiksach nie było różnicy - spotkałeś się z jego promieniem to do widzenia

ocenił(a) film na 7
borsuk96

W większości przypadków ludzie nie są tam zabijani dlatego jest to nudne i nieautentyczne.

ChubakaCieLubi

Serial The boys polecam tam nie owijają z mocami bohaterów w bawełnę. A z filmów Freaks z 2018

ocenił(a) film na 7
borsuk96

Tak widziałem serial jest bardziej wiarygodny.

ChubakaCieLubi

Bo gdyby ludzie z takimi mocami istnieli to właśnie zachowaliby się jak w "The Boys" . Choć w The Boys mutanci mają moce od Vought International to w Freaks z 2018 roku - tym filmie co polecam - z mocami się rodzą i jest równie krwawo bo w nim pokojowo koegzystowali aż trafił się dzieciak który swojej siły nie kontrolował i zaczęli ich ścigać

ocenił(a) film na 7
borsuk96

jeszcze dobrym show jest invicible na amazon.

ChubakaCieLubi

Taa też widziałem. Trochę tych komiksów pooglądałem i Omniman w porównaniu z dwójką kolejnych antagonistów z jego rasy to słabeusz.

ocenił(a) film na 7
borsuk96

Nie do końca Mark koniec końców stanie się imperatorem i niewielu jest w stanie dorównać Nolanowi. Silny to jest Alen albo Beastman, Viltrumici są dla Marka jeszcze zagrożeniem ale potem będzie jedynie się obawiać ich ilości by mu nie dowalili w kilku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones