PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161733}

Yamakasi 2: Synowie wiatru

Les fils du vent
6,4 12 961
ocen
6,4 10 1 12961
Yamakasi 2: Synowie wiatru
powrót do forum filmu Yamakasi 2: Synowie wiatru

Nie wiem jak wy ja pierwsza czesc Yamakasi ogladalem i zaraz po niej ta druga synowie wiatrui powiem ze cos mi tutaj nie gra;/
bo w tej pierwzzej czesci jest juz cala paczka nie??? zgrana i wogole a w drugiej czesci natomiast oni sie poznaja i wtedy jest ukazane ze od tamtej pory sa juz razem w paczce sie 3maja ale znowu zastanawialem sie ze ta druga czesc moze powinna byc wczesniej ale to nie mozliwe bo jeden z nich ma dziecka z ta siostra tego chlopca co spadl w pierwszej czesci z drzewa wiec cos mi tutaj nie gra nie wiem jak wam...

matii_poland

Bo jest kilku aktorów z pierwszej części, ale grają zupełnie inne role... To jest całkiem inna historia niż w jedynce :/

Codie

wydawac by sie moglo ze inna historia ale nie wiem czy zwrociliscie uwage na to jak w drugiej czesci jeden z bohaterow wyciaga zdjecie swojej dziewczyny z dzieckiem na rekach a to jest dziewczyna z pierwszej czesci i jest jeszcze kilka spraw ktore czesciowo jakby sa sprzed 1 czesci ale tez po takie troszke zamieszane wg mnie

ocenił(a) film na 2
matii_poland_2

TO NIE JEST DRUGA CZĘŚĆ YAMAKASI
jest tylko tak zatytuowana, ale nią nie jest
popatrz na oryginalny tytuł, nie ma tam 2
jak zwykle polscy dystrybutorzy popisali się

Luki

tak tak wiem o tym inny film choc mogli by dac inny calkiem tytul bo poprostu mnie chodzi tylk o to ze w fabule jakby patrzec na wczesniejsza czesc jest tak jakby czesc z tego co powinno byc po tamtym a czesc co powinno byc przed tym tylko w tej kwestii jesli chodzi o fabule filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones