PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161733}

Yamakasi 2: Synowie wiatru

Les fils du vent
6,4 12 961
ocen
6,4 10 1 12961
Yamakasi 2: Synowie wiatru
powrót do forum filmu Yamakasi 2: Synowie wiatru

Oczywiście "polskie spece" musieli namieszać, ten film nie ma nic wspólnego oprócz akrobacji i aktorów (którzy nawet nie nazywają się tak samo jak w yamakasi) z yamakasi.

laki

..................................Pierdolisz bzdety.........................

ocenił(a) film na 10
zarowww

Ey, nie tak do końca. Ma trochę racji, bo ten co grał w Y2 Kiena grał w Y1 Baseball'a... A tutaj się nagle nie znają. Zresztą oni wszyscy się nie znali i każdy się inaczej nazywał niż w Y1. Ale mi się i tak podobało.

ocenił(a) film na 4
laki

Masz rację... To kompletnie inny film... Ten film powinien mieć tytuł "Synowie wiatru" a nie "Yamakasi 2: Synowie wiatru"... Tak to jest jak się filmów nie ogląda a tytuły dobiera...

laki

oglądam własnie ten film i się zastanawiam WTF, wchodze na filmweb i widze ,ze nie tylko ja tu zauważyłem przekręt.
Myślałem ,ze po "Robot Jox 2" już się spotkam z nadawaniem filmowi tytułu innego filmu tylko numerkiem 2 a tu jajo.
To jest tylko film w stylu Yamakasi ale gdzie tu klimat oryginału? gdzie ten luz, humor, akcje?

hien_divided

Otóż to! Kompletna nuda... Całkowicie inny film...

ocenił(a) film na 4
Mitso

http://imdb.com/title/tt0345235/movieconnections

Follows: Yamakasi - Les samoura?s des temps modernes (2001)

i tyle na temat...

ocenił(a) film na 7
Mitso

A ja nie sądzę, że to jest strasznie nudne! Przeciwnie! Chyba nawet bardziej mi się podobał od Yamakasi, jest lepiej nakręcony, świetne zdjęcia, naprawdę. Chociaż rzeczywiście tytuł może zmylić. :)

laki

Rzeczywiście coś z tym filmem jest nie tak. Rzeczywiście inaczej się nazywają. I w ogóle kiepski ten film. O wiele gorszy od jedynki. Obejrzałam to wczoraj, a i tak dalej nie wiem, o co w nim tak naprawdę biega. Kiepsko, kiepsko...

Scorpio

UWAGA ucinamy spekulacje. Ponieważ na filmwebie jak zawsze pierdolą nazwy:D i dystrybutor robi w bambuke polskich popcorniarzy to mamy tu http://imdb.com/title/tt0345235/ światowa stronę bez przekrętu:) gdzie nie pojawia się w tytule słowo Yamakasi W FILMIE ZRESZTĄ TEŻ!!!!!!!!!! To tyle na temat. taki sam chłyt marketingowy jak "Leon Zawodowiec" i "Hubert Zawodowiec", bo łączy je tylko Jean Reno:] A orginał to TYLKO "WASABI"

ocenił(a) film na 4
Redgard

Ehhhh, to ja jeszcze raz powtórzę: http://imdb.com/title/tt0345235/movieconnections

Szczepan

i no i co tam kurwa jest?? "przejście"? Bo nie rozumiem co chcesz przez ten link powiedzieć.

Ja ci też moge dać.

http://www.google.pl

tyle samo znaczy co twój.

ocenił(a) film na 4
Redgard

Rozumiem, że nie znasz znaczenia słowa "follows"?

Szczepan

najprościej podożąć, albo idąc przykładem tego mamy dalje coś...

Redgard

ewentualnie iśc za czująś myślą?? tak wg. CIebie Hubert zawodowiec, jest to kontynuacja Leona zawodowca??? :] W orginalnym filmie nie ma napisu Yamakashi, może oglądałem orginalną fransuską wersje, ale nic nie widziałem.

ocenił(a) film na 4
Redgard

W tytule seqelu nie musi występować napis nawiązujący do części poprzedniej; przykład: "Pitch Black" ----> "The Chronicles Of Riddick".

Szczepan

heh.to jest film mówiący o początkach Yamakasi: kiedy to Tango,Łasica,Muzyk[ant jak kto woli],Siedzący Byk,Rakieta,Baseball i Pająk dopiero sie poznawali.Tzn.bez Baseball'a bo jego poznali dopiero potem.I on potem do Yamakasi dołączył.
Ale racja-w filmie jest ostro namieszane i jest nieco gorszy od jedynki.
a w filmach nie lubie tego gdy 2 część nie jest kontynuacją tylko 'wspomnieniem historii'.

paczek93

a to ciekawe bo imiona mają inne:)


asidajdsad krótki:D

Redgard

wiem bo to jest tak że początkowo [y2] oni sie nie znają i podają swoje imiona nie? i walczą z Baseballem ;pp ale na końcu on do nich dolącza i już w pierwszej częśći mają ksywy i jest ich tylko 7!!
i tak by to wyglądało tylko że jest to strasznie pokićkane bo w 2 częśc [niby początkach] Yann ma żone i dziecko,a w 1 częśc nie,tak samo z Loganem-ma dziewczyne...

paczek93

aaaaaaaaaa no bo to ma gówno wspólnego z Yamakasii i tyle;)

ocenił(a) film na 6
laki

Kto ogladal ten film, ten wie, ze w czolowych napisach pojawia sie: W rolach glownych - Yamakasi... Po czym nastepuje lista nazwisk.

gadd

Autor tematu ma całkowitą rację. To zupełnie inny film. Polscy dystrybutorzy musieli dać że to II część żeby ktoś się tym zainteresował. Więc pisanie że gorszy od jedynki jest błędem, chociaż jest o niebo gorszy od Yamakasi :D

ocenił(a) film na 5
RealKalps

Ci sami aktorzy i te same sztuczki...

1. Nie znają się, więc jak może to być kontynuacja.
2. Mają inne imiona od tych w filmie Yamakasi - Współcześni samurajowie.

Spójrzcie na oryginalny tytuł. Brak wyrazu Yamakasi. Polski dystrybutor dodał ten wyraz do tytułu, stąd nasza reakcja na początku filmu "WTF".

ocenił(a) film na 6
sg195

A tak w ogóle, Yamakasi 2 to słaby film. Takie jest moje zdanie. Pierwsza część miała w sobie coś oryginalnego i fabuła nawet miała jakiś sens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones