PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=455689}

Toss-Up

Yazı Tura
6,5 4
oceny
6,5 10 1 4
Yazı Tura
powrót do forum filmu Yazı Tura

refleksje po obejrzeniu

ocenił(a) film na 9

Jeden z lepszych filmów tureckiej produkcji. Sam tytuł genialnie współgra z fabułą. Podobały mi się też sztuczki z kamerą, specyficzne ujęcia i kreacja samych bohaterów. Pełno tu symboli, nad którymi warto się zastanowić - chociażby odcisk rzuconego ucha o ścianę, czy malowanie ust czerwoną szminką. Mam jedynie zastrzeżenia co do kompozycji. Myślę, że film byłby jeszcze ciekawszy, gdyby losy 2 głównych bohaterów były ukazywane naprzemiennie.

ocenił(a) film na 6
pinxx

ujdzie ,ale nie jest to najlepszy turecki film,ba nie jest to nawet jeden z lepszych...gdyby nie Kenan, to pewnie wcale bym go nie ogladala...

ocenił(a) film na 3
pinxx

Dla mnie to zdecydowanie jeden z najgorszych tureckich filmów, a przynajmniej z tych, które zostały najgorzej zrealizowane, bo na upartego mogę zgodzić się, że to to miało treściwą fabułę i bogatą symbolikę... Plusem jest tu na pewno (niezamierzony) komizm. Film poruszał - pardon - rozśmieszał mnie tak często, że wybaczałam przykre dla oczu i ducha mijające, całe szczęście szybko, sceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones