PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306909}

My Kung Fu Sweetheart

Ye Man Mi Ji
6,7 49
ocen
6,7 10 1 49
Ye Man Mi Ji
powrót do forum filmu Ye Man Mi Ji

lekka i zabawna

ocenił(a) film na 7

Phoenix w wieku 14 lat odkrywa ze jej rodzice sa mistrzami kung fu.
Wkrotce udaje sie do tajemniczej szkoly w Huan by rowniez trenowac sztuki walki.
Mijaja lata, kobieta mieszka sama, jej rodzice sa w separacji a co gorsza nie praktykuja juz kung fu (matka zajela sie biznesem, ojciec wraz z wujkiem dorabiaja w zoo).
Ona sama pracuje w duzej firmie, wciaz jednak pamietajac o dobrej kondycji (jak wchodzenie do biura przez okno na ktorymstam pietrze) i wlasnie podczas takiego zdarzenia zakochuje sie w jednym z wazniejszych pracownikow, Dragonie. Wkrotce zostaje jego sekretarka przy okazji ratujac mu wiele razy zycie.
Na wlasciciela firmy uwzial sie mroczny wojownik Biale Brwi - kiedys legendarny mistrz kung fu, od niedawna tez bezwzgledny biznesmen pragnacy zostac najbogatszym czlowiekiem w Azji.
Czy Phoenix i Dragon (imiona wybrane nieprzypadkowo!), wraz z rodzina i przyjaciolmi (jak wielki ptak, Jastrzab z ktorym niekiedy wiecej klopotow niz pozytku) uchronia firme przed atakiem czarnego charakteru i jego wojownikow?
Chwilami klimat podobny do "Kung Fu Hustle".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones