PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163619}

My Sassy Girl

Yeob-ki-jeok-in Geu-nyeo
7,4 3 754
oceny
7,4 10 1 3754
Yeob ki jeok in Geu nyeo
powrót do forum filmu Yeob-ki-jeok-in Geu-nyeo

Gorąco odradzam. Poziom humoru niezwykle niski, aktorstwo (jeśli cos takiego w ogóle zaistniało)- potworne. Strata czasu.

ocenił(a) film na 10
Migotka

widocznie nie znasz się na filmach koreańskich i nie znasz koreańskiego humoru! w sumie co ty możesz o tym wiedziec........

Miyabi

Nie trzeba obejrzeć wszystkich koreańskich filmów, żeby wiedzieć, że film jest kiepski. Humor na poziomie głupawych sitcomów. Było kilka niezłych pomysłów, ale całość, z tymi ponaciaganymi scenkami, robi złe wrażenie.

ocenił(a) film na 10
Migotka

juz widac kto sie nie zna na kinie azjatyckim.........fakt komedia jest lekka i to nadaje jej niezwyklego uroku....tak szczerze to chyba kazda komedia romantyczna wywodzaca sie z krajow azjatyckim ma taki lekki charakter :)....no oczywiscie nie wspominajac o Sex Is Zero bo to akurat wyjatek :P....ja osobiscie wielbie ten film i bede go wielbil przez dlugie lata.....chyba nawet sie w nim zakochalem :)....a wlasciwie w Ji-hyun Jun :P....komu sie spodobal ten film musi koniecznie musi zobaczyc "Windstrucka".....film rownie dobry jak MY SASSY GIRL...no i oczywiscie z ta sama aktoreczka :)

kosmyk

Racja- koneserem nie jestem. Ale na tle tego, co widziałam, a trochę się nazbierało, ten filmik wyjątkowo mnie rozczarował.

Migotka

Czy Ty nie jesteś przypadkiem Tą, która kłóci się z dzieciakami o "Harry'ego Pottera"? ;)

ocenił(a) film na 8
k_i_a

Super komedia!!!.Nigdy nie bylem fanem komedi a co dopiero romantycznych ale ten film jest swietny a co do ciebie to chyba bylas w dolku jak pisalas tego posta albo ostro pijana.Humor swietny gra aktorska miazga jestes pipipipi nie bede tego pisal.

ocenił(a) film na 10
kosmyk

On opowiada jej o pewnym starym filmie , w tlumaczeniu mialem "Prysznic" , ale nie moge nigdzie znalezc, znasz moze tytul??

ocenił(a) film na 10
zosiak86

ten film to jest SONAGI z 1979 roku http://www.imdb.com/title/tt0303068/

ocenił(a) film na 10
Bad_Santa

wiekie dzienki. Ale powiedz mi czy jest on w necie do sciagniecia??

ocenił(a) film na 10
zosiak86

na to pytanie nie jestem w stanie odpowiedziec :) kiedys szukalem, ale to jest chyba awykonalne, bardzo watpie, zeby to gdzies bylo do sciagniecia, chociaz moze kiedys bedzie dostepny jakis tv rip z telwizji koreanskiej, bo watpie, zeby pojawilo sie w innej postaci :)

ocenił(a) film na 10
Bad_Santa

Znalazlem jeszcze jeden ciekawy film pt. "Ghost House" http://www.horror.com.pl/filmy/recka.php?id=996 ale tez nie moge go znalezc.

ocenił(a) film na 10
zosiak86

znalazlem ten film bez problemu, jak cos odezwij sie na moje gg [jest w moim opisie] pzdr. :)

ocenił(a) film na 10
Bad_Santa

Teraz nie mam gg bo pisze z niemiec. Wskazowki wyslij mi na e-mail: zosiak86@gmail.com

użytkownik usunięty
Migotka

zalosne to jest powiedz tak czy dziewczyna z alabamy :) my sassy girl to swietna komedia romantyczna :] nie jestem tez koneserem koreanskiego kina ale musze przyznac ze ten film mnie zachwycil :}

do tego dorzuce Nadchodzi Polly, Maid in Manhattan i kilka innych. Co nie zmienia faktu, ze My sassy girl jest filmem slabiutkim...

ocenił(a) film na 8
Migotka

No ja "Drżącemu ciału" stawiasz trójeczkę, to ja się nie dziwię że nie trafia do Ciebie coś takiego jak "My Sassy Girl". Takiemu "Bezdrożu" też pewno byś przeciętną ocenę wystawiła ^^. Nie ma o czym gadać, jak chcesz pseudo-argumentów używać dyskutując. Nie podobało Ci się - ok. Ale innych nie nakręcisz do zmiany nastawienia. BTW - ja tam szanuję że Ci się nie podoba, ale nie taką argumentację. Pozdro szejset ;]

Migotka

Masz rację- lepiej oglądać kolejny koczowaty Amerykański film, gdzie powtarzają od stuleci te same schematy -_-'

ocenił(a) film na 10
Migotka

musze sie z toba nie zgodzic, ale sadzac po twoim poscie nie masz najlepszego zdania o tym filmie, wiec moge Ci TYLKO PODZIEKOWAC ze nie oddalas glosu na 'my sassy girl', bo bys zanizyla srednia :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
hary_5

a właśnie sie nie zgodzę, jakby nie było tylu amerykańskich filmów na naszej antenie, w kinach itd. więcej miejsca zostałoby na filmy europejskie czy właśnie azjatyckie.
Film mi sie bardzo podobał, za specyficzny humor, dobrą grę aktorska, ogólnie całokształt choc i tak na razie moim ulubionym jest "My little bride":)

ocenił(a) film na 9
Migotka

To chyba miała być antyreklama tego filmu. Niestety, osoby, które wejdą na Twój post, to raczej się nie zniechęcą ;) jeżeli o to Ci chodziło. Większość wypowiadających się ludzi zachwala to "dzieło" a i ja się do nich przyłączam. "My sassy girl" jest fenomenalne! Ilekroć to oglądam to zawsze płaczę i śmieję się w tych samych momentach :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones