PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163619}

My Sassy Girl

Yeob-ki-jeok-in Geu-nyeo
7,4 3 754
oceny
7,4 10 1 3754
Yeob ki jeok in Geu nyeo
powrót do forum filmu Yeob-ki-jeok-in Geu-nyeo

oglądałem kilka razy (rozmiękcza moją kobietę:)mnie trochę też) ale imienia głównej bohaterki nie znam

użytkownik usunięty
latrottola

Powiesc jest zmajstrowana z notatek i opowiadan ktore to Ho-sik Kim zamieszczal w internecie na temat swojego "zwiazku" z "pewna" dziewczyna..
celowo nie zamieszczal tam jej imienia.
Wiec Koreanczycy przekladajac te opowiadania na scenariusz filmowy bardzo wiernie odzwierciedlili to co tak naprawde sie dzialo. Rowniez to ze autor pomijal jej imie dlatego dziewczyna pozostala bez imienna nieznajoma "dziewczyna".

To w filmie mi sie bardzo spodobalo ze na sile nie wpakowali tam jakiegos imienia a takze wiernie odwzorowali "detale" ich znajomosci jak i ich osobowosci.

ocenił(a) film na 8

gdzie znalazles informacje na ten temat?:)

użytkownik usunięty
pplcanfly

Wszystko odnosnie autora, filmu i calej reszty mozesz znalezc spokojnie w sieci. W informacjach odnosnie filmu mozna przeczytac ze film na podstawie powiesci zmajstrowanej z wpisow z bloga autora i tym podobne a takze i to ze jego opowiesc jest prawdziwa i traktuje o jego zwiazku z "dziewczyna".. to na tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones