PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163619}

My Sassy Girl

Yeob-ki-jeok-in Geu-nyeo
7,4 3 754
oceny
7,4 10 1 3754
Yeob ki jeok in Geu nyeo
powrót do forum filmu Yeob-ki-jeok-in Geu-nyeo

Długo się zabierałem do tego, aby obejrzeć ten film- widać czułem miętę przez rumianek- jak już obejrzałem to mogę z czystym sercem stwierdzić,że film zawiódł moje oczekiwania.

Szkoda.

ocenił(a) film na 6
BazylSpecjalista

Nie tylko Ty. Ja również przez dłuższy czas zabierałam się do tego filmu i czuję się rozczarowana. I choć uwielbiam kino koreańskie, pozostał mi jakiś niedosyt.

ocenił(a) film na 7
guzjel

U mnie podobne odczucia. Chyba jednak koreańskie filmy romantyczne nie przemawiają do mnie tak dobrze jak dramy. Główna bohaterka bardzo mi się podobała, ale facet... bleee :P Beznadziejny,brzydki, miałki i totalny pantofelek :P

Fabuła nierówna, było kilka świetnych akcji jak na przykład ta " w mundurkach" jednak często gęsto mi się dłużyło. Jeszcze męża namówiłam na seans i trochę tego żałuję XD

adrastea_87

Cóż ja mogę dodać. Za film zabierałem się dobre 5 lat. Ostatnio - w końcu go obejrzałem, ale niestety - z przymuszaniem się do niemal każdej minuty (a było ich stanowczo zbyt wiele). Jednym słowem kaplica. :(

ocenił(a) film na 6
gerald

Ja również nie wiem skąd te zachwyty nad "My sassy girl", ten film ma wręcz status kultowego. Już "He was cool" jest lepsze, zwróccie uwage ze zadna inna komedia romantyczna nie mam tylu komentarzy pod filmem (przynajmniej zaden z tych ktore ja oglądałam). Widocznie ludzi bawi policzkowaniem i obelgi. I co ci Koreańczycy mają z tym grożbami o śmierci? W każdym filmie "you wanna die?"

ocenił(a) film na 7
Ruby_in_Gold

Naprawdę jest to film kultowy? Za komediami raczej nie przesadzam, ale gdyby nie zakończenie powiedziałbym, że mogłaby aspirować w ramach gatunku naprawdę wysoko.

A co do "you wanna die", każdy kraj ma swoje zwroty i należy to traktować raczej jak formę przekomarzania się niż realnej groźby ;)

ocenił(a) film na 6
Dealric

Dealric, zdaje sobie z tego sprawę,ale co za dużo to nie zdrowo

ocenił(a) film na 7
Ruby_in_Gold

Jakbyś spojrzał/a na polaków to też pewnie dałoby się znaleźć wiele takich zwrotów nałogowo używanych. Tylko, że tego nie widzimy bo jesteśmy przyzwyvczajeni.

np w Japonii zamiast pytania, mówi się w formie oznajmującej "zgiń".

ocenił(a) film na 10
BazylSpecjalista

Hmmm, ciekawe.
Zastanawiam się nad waszymi opiniami.
Muszę sobie to przeanalizować bo u mnie ten film zajmuje miejsce wśród kanonów (których mam może 10 z historii kina).
Proszę w takim razie tytuł filmu który jest podobnej treści i jest brzydko mówiąc lepszy.
Dzięki z góry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones