PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519039}

A Blood Pledge

Yeogo goedam 5: Dongban Jasal
5,7 214
ocen
5,7 10 1 214

Yeogo goedam 5: Dongban Jasal
powrót do forum filmu Yeogo goedam 5: Dongban Jasal

5/10

ocenił(a) film na 5

Lepszy od czwórki, ale słabszy od poprzednich części. Niestety, znów miałem problem z rozpoznawaniem podobnych twarzy azjatyckich aktorek :) Ale nie przeszkodziło mi to w zrozumieniu fabuły, która była... tak średnio ciekawa.

Tej części, obok trójki, najbliżej do horroru. Klimat jest mroczny, a niewytłumaczalne zdarzenia wzbudzają ciekawość widza. Lecz choć momentami potrafi przestraszyć, to użyte w tym celu efekty nie zawsze mi się podobały. Czuć, że jest to film nowszy od wszystkich poprzednich, ale niestety w złym tego słowa znaczeniu...

Z upływem minut historia się komplikuje. Rozstrzygnięcia na dachu dość ciekawe, ale sceny w kościele (najmroczniejsza część filmu) po pewnym czasie zaczynają męczyć. Poza tym nie odczuwałem już tutaj tego szkolnego klimatu, tak jak w pierwszych trzech częściach.

Dla mnie to wygląda tak jeśli chodzi o serię: 2>3>1>5>4.

Moja ocena: 5/10.

użytkownik usunięty
Shady_Yo

Spoiler

Mnie zdziwiło, że zazwyczaj duchy nawiedzające pałają rządzą zemsty, tutaj są przebaczające?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones