PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658166}

Deranged

Yeon-ga-si
6,4 493
oceny
6,4 10 1 493
Yeon ga si
powrót do forum filmu Yeon-ga-si

Fajny-ciekawa fabuła, dobrze zrealizowany dramat/katastroficzny/thriller -ch* lera wie jaki gatunek tu przyporządkować ;|

ocenił(a) film na 5
Baby_Black27

Fabuła właśnie kulawa, nie wiem jak w Korei, ale u nas w Polsce składy wszystkich leków są ogólnie dostępne, poza tym zbadanie składu tak prostego leku zajęło by bardzo mało czasu.

ocenił(a) film na 8
arkasatana

Jest podany OGÓLNY skład. Tak samo jak np Coca Coli. Ale nikt nie wie jak przebiega proces wytwarzania i co dokładnie tam jest.

ocenił(a) film na 5
Daroo_3

Większość lekarstw jest znacznie mniej złożona niż coca-cola :D, zwłaszcza prostych leków na pasożyty. Większość składa się z jednej substancji czynnej. http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=2337 http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=2269

ocenił(a) film na 8
arkasatana

To może koreańczycy nie są zbyt mądrzy i im to zajmuje więcej czasu? :D Plus czy tam nie było tekstu że 'wszscy naukowcy wyjechali?' Miałem jakieś denne tłumaczenie i niektóre teksty jakby nie... pasowały do sytuacji, więc może coś źle zrozumiałem.

ocenił(a) film na 5
Daroo_3

Może, jednak to wciąż naciągane i imo negatywnie rzutuje na fabułę.

ocenił(a) film na 7
arkasatana

To nie do końca prawda w wypadku części leków;)
Ale ogólniej rzecz mówiąc uznałbym, że jest to po prostu bardziej zrozumiała wersja dla większości. Nawet w wypadku jawnego składu leku często patent posiadany przez firmę uniemożliwia produkcję tego leku gdzieś indziej. A teraz wyobraź sobie co większośc widzów pomyślałaby w wypadku "znają skład, w zasadzie wiedzą jak robić i nie robią przez jakieś głupie prawo a ludzie umierają" ;)

ocenił(a) film na 6
arkasatana

Oprócz tego te pasożyty dawały swego rodzaju nieśmiertelność - zerowa utrata wagi, pomimo braku jedzenia przez ok.2-3 dni. Cud. Kto by pomyślał, że woda jest taka kaloryczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones