PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768966}
5,1 21 551
ocen
5,1 10 1 21551
You Get Me
powrót do forum filmu You Get Me

Ja to obejrzałem, wy nie musicie. Fabuła to sztampa i nędza, aktorstwo i dialogi są co najmniej na poziomie The Room, a może i gorzej, technicznie nie ma tu niczego wybijającego się ponad przeciętność. Jeśli macie więcej niż 10 lat - umrzecie z nudów. Przez czas tego "filmu" można robić dużo ciekawsze rzeczy, np. patrzeć jak rośnie trawa. 2/10

ocenił(a) film na 3
Pikastro

"The Room" miał jednak tę niezaprzeczalną zaletę, że w swojej spektakularnej nieudolności był przynajmniej (mimo iż niezamierzenie) momentami zabawny. Nad nielogicznościami scenariuszowymi "You get me" można już tylko kręcić z politowaniem głową, bo tu nawet śmiech zamiera, po uświadomieniu sobie za kogo musieli mieć odbiorcę twórcy tego dzieła.

Pikastro

Dzięki za ostrzeżenie . Uciekam

Donna_Lato

Dzięki również, już klikałem Play. ;)

Pikastro

ja grałam w candy crusha przez cały film :D

Pikastro

A ja, głupie dziewczę nie posłuchałam i zalukałam. Jedynym plusem jest to, że przypomniałam sobie Twój proroczy post i poszłam podlać trawę dla kotów, która rośnie na balkonie ;) Zieeeew.

ocenił(a) film na 7
Pikastro

masz cos do the room??

ocenił(a) film na 2
Lars_

Uwielbiam niezamierzoną głupotę The Room, ale ten film jest prawdopodobnie o połowę głupszy i dwukrotnie mniej śmieszny

ocenił(a) film na 4
Pikastro

Eee tam, film obiecał dwie fajne dupy, które kłócą się o kolesia i tyle dał. To jest strasznie prymitywne i infantylne, jeszcze ta moralizatorska narracja i pełno zbiegów okoliczności czy niedorzeczności. Ale fajne dupy są, koleś jako totalny buc, który za nic ma szczerość i to się tam płynnie ogląda, podśmiechując się z jaką powagą traktują tak absurdalną sytuację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones