PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40018}

Zła miłość

Twisted Desire
6,5 1 073
oceny
6,5 10 1 1073
Zła miłość
powrót do forum filmu Zła miłość

Zauroczenie

ocenił(a) film na 7

Podobny do "Zauroczenia" z Alicią Silverstone. W obu filmach niby zwyczajna nastolatka okazuje
się być pozbawioną skrupułów psychopatką, która nie cofnie się przed niczym by zdobyć swoją
'miłość'. Ktoś oglądał oba filmy? który waszym zdaniem lepszy?

ocenił(a) film na 7
xChouchoux

Wydaje mi się że "Zauroczenie " . Widziałeś jakieś podobne filmy w tym klimacie?

ocenił(a) film na 7
nathalie34

"Poison Ivy"

ocenił(a) film na 7
xChouchoux

Widziałam , świetny thriller !!! A coś innego polecisz ?

nathalie34

Może obsesja- wariatka zakochuje się w żonaty gościu i oczywiście wpada w obsesje
sublokatorka- wariatka jest zazdrosna o swoją współlokatorkę, chce się do niej upodobnić, jest zazdrosna o jej faceta
zabójcza przyjaźń- toksyczna przyjaźń między nastolatkami,
zakochana na śmierć - crushed (2009)- nastolatka zakochuje się w jakimś mężczyźnie i też popada w obsesje
koszmar matki ( 2012)- tutaj to chłopak jest głównym bohaterem, zakochuje się w nieodpowiedniej dziewczynie, matka o niego się martwi
zabójcza klika 2014- Death Clique- podobne do zabójczej przyjaźni
My Stepdaughter- moja pasierbica(2015)- pasierbica jest zazdrosna o swojego ojca i dręczy macochę oraz jej córkę
, współlokatorka( the roommate) 2011- podobne, jak nie prawie takie same co sublokatorka
wielbicielka ( 2002)- swimfan.-znów dziewczyna gotowa na wszystko by zdobyć miłość chłopaka
Musisz być mój ( 2010)- The Perfect Teacher- tutaj nastolatka zakochuje się w nauczycielu.

Nie wszystkie tutaj filmy są o nastolatkach które dla miłości do faceta zabijają, ale podobny klimat jest do filmu zła miłość.

maria_88_3

Jeszcze jest ręka nad kołyską- 1992, bardzo lubię ten film- dobrze zagrany przez główną bohaterkę- psychopatkę, która chce odebrać jednej kobiecie męża i dzieci( ale nie z miłości a z zemsty)

maria_88_3

I jeszcze o nastolatkach które wpadają w złe towarzystwo piją lub ćpają to np odzyskać córkę i urwany film. O dzieciach psychopatach to Mikey(1992) i synalek ( the good son). Jak coś jeszcze wymyślę, to napiszę :).

ocenił(a) film na 7
maria_88_3

Wielkie dzięki , niektórych nie widziałam , pozdrowionka :-)

nathalie34

To się cieszę że niektórych nie oglądałaś :). Pozdrowionka :D.

nathalie34

Perfect Sisters- nastolatki chcą zabić matkę, przegrane życie- nastolatka bi, lubiąca rozrywkowe życie, "Niewinność na sprzedaż"- nastolatka staje się kobietą do towarzystwa. "Strach"- facet ma obsesję na punkcie kobiety.

Pamiętam też film w którym chyba nastolatek- chłopak( mogła być to dziewczyna) zabija swoich rodziców, bo nie pozwolili mu zrobić imprezy, właśnie to był taki błahy powód, a nie poważny. Ale tytułu nie pamiętam.

ocenił(a) film na 7
Penelope261988

Strach widziałam , ale dwóch pozostałych nie , dziękuję za polecenie .

nathalie34

Strach bardzo mi się podobał :). I też na ogół w filmach to kobieta wariuje na punkcie faceta i w fatalnym zauroczeniu i w filmie "w sieci", jeszcze wielu innych, a tutaj facet, choć też pewnie były inne filmy o prześladujących facetach :). No miłego oglądania :)

ocenił(a) film na 7
maria_88_3

Wielkie dzięki , masz na imię Maria ?

nathalie34

Tak mam na imię Maria :).

ocenił(a) film na 9
xChouchoux

zła miłość lepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones