PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002163}

Złe dni

I onde dager
6,4 10 702
oceny
6,4 10 1 10702
6,0 6
ocen krytyków
Złe dni
powrót do forum filmu Złe dni

..i tak trzeba na ten film patrzeć :) dużo się dzieje, absurd goni absurd a w tym wszystkim dużo fajnych pomysłów i czarnego humoru.

ocenił(a) film na 7
gosia_strasz

smieja sie ze wszystkiego i ze wszystkich z branzy filmowej rowniez a wiec z samych siebie. momentami jest niezly horror z tej czarnej komedii, chwilami zaduma nad zyciem i jego absurdami.

ocenił(a) film na 7
magda_pik1990

Super podsumowanie

ocenił(a) film na 7
gosia_strasz

thx :)

ocenił(a) film na 8
gosia_strasz

Podpisuje się obiema rękami :) Dawno nic mnie tak nie zaskoczyło... Świetne, czasami mocno przerysowane kreacje, mnie chyba najbardziej podobał się nazista i ojciec reżysera :D gdyby nie skopana końcówka to dałbym dyszkę- od razu skojarzył mi sie z Jabłkiem Adama albo Dzikimi Historiami. G-e-n-i-a-l-n-y

ocenił(a) film na 7
nieSEZONOWI_youtube

koncowka ciut slabsza niz caly film, od motorowki nie bylo juz tak dobrze, racja

ocenił(a) film na 7
nieSEZONOWI_youtube

Dokładnie :)

ocenił(a) film na 6
gosia_strasz

Zgadzam się z Tobą w pełni. Na marginesie: wg ekspertów fw, gdzie krytyków wszelkiej maści cała masa, film uznano... za akcja/thriller. To standard na filmzjebie - nie oglądamy, klasyfikujemy i lejemy z góry na wszelkie posty.

ocenił(a) film na 7
So_What22

Haha! Niezła klasyfikacja :)

ocenił(a) film na 7
gosia_strasz

Jeśli ktoś nie widział, to polecam dwie części Zombie SS tego samego reżysera. Tam to jest dopiero jazda po bandzie.... he he he

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones