PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98823}

Złe wychowanie

La Mala educación
7,4 34 652
oceny
7,4 10 1 34652
6,7 18
ocen krytyków
Złe wychowanie
powrót do forum filmu Złe wychowanie

Mój czwarty film Pedra, czwarty i najlepszy.
Z perspektywy stereotypowego Polaka bardzo ciekawy.
Księża, gejowski seks, transwestyci i mistrzowskie wykonanie.

Filmik wymiata, dlatego ma u mnie - [10/10].

ocenił(a) film na 10
Maskaradore_

wgniata w fotel, dosłownie. ja i mój facet przez cały seans siedzieliśmy jak wmurowani w fotele.....

ocenił(a) film na 8
innertia

Przydałoby się jeszcze raz obejrzeć, żeby nasiąknąć całą tą skomplikowaną fabułą.

ocenił(a) film na 10
tiririri

Też do tego dojrzewam - to film na wiele razy, ale wymagający skupienia. Od czego jest jesień:)

ocenił(a) film na 10
Maskaradore_

podzielam opinię. dla mnie to film mistrzowski. im dłużej go oglądam i więcej dowiaduję sie o starym kinie hiszpańskimi, tym więcej smaczków dostrzegam (np. Sara Monitiel - Zahara, kino La Bomba - Noches de Casablanca..)
film o namiętnościach, o wyborach, o tym, jak pogoń za realizacją naszych fantazji i marzen może zniszczyć czyjeś życie, i nas samych. jak zmieniają się losy ludzi, kiedy w gre wchodzi pogoń za realizacją fantazji i chorej miłości (tu: miłośc pedofilska do dzieci - ojciec Manolo, czy cena jaką zapłacił Angel za rolę w filmie)
Boski..!
pozdrawiam fanów

ocenił(a) film na 10
Maskaradore_

10/10 zgadzam się,film jest niesamowity... jak ktoś uważa inaczej to nie zna sie na filmach

maki_4

Jeden z filmów które wyłączyłem i odstawiłem na później jak już nie będzie co oglądać. Nie bylo co oglądać i odpaliłem, usnąłem przy nim, taki ciekawy i fajny, że hej, to myśle do 3 razy sztuka i wkońcu zmęczyłem na siłe. Faktycznie zajebisty... 2/10

ocenił(a) film na 10
Dybal

Dybal - Kroniki Riddicka = [10/10] / Złe wychowanie = [2/10]
no comment

ocenił(a) film na 8
Maskaradore_

chce się płakać.

Almodovar jest mistrzem, po prostu!

marlakjohn

nie ma co płakać, kiedy można się pośmiać, nie każdy zasługuje,żeby nad nim płakać;-)

ocenił(a) film na 3
Dybal

Ja mam to samo. Ciężko mi było wytrwać do końca.

ocenił(a) film na 4
Maskaradore_

Mnie jakoś nie przekonał. Ale nie chodzi o wątek gejowski. Dawno dość już oglądałam więc nie do końca pamiętam co mi się tak nie podobało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones