PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107833}

Złodziej życia

Taking Lives
7,1 61 054
oceny
7,1 10 1 61054
6,0 6
ocen krytyków
Złodziej życia
powrót do forum filmu Złodziej życia

ocena:3

użytkownik usunięty

Buahahaha thiller?ja nie wiem kto tak nazwal ten film...psychologiczny?ludzie,j ak zobaczylem Ethana ktorego przesluchiwali na posterunku,od razu wiedzialem ze to on...znaczy wiedzielismy,bo film jak zawsze ogladalem z grupka znajomych kinoholikow,hehe...a koncowa scena to juz jest ubaw po pachy...na jaki ch...Angelina udawala ze jest w ciazy ,przeciez jako wyspecjalizowana pani Agentka FBI,jedna z lepszych jak sadze z filmu nie potrfi sobie poradzic z gosciem(notabene ktorego nie ...) a zreszta ni bede opowiadal filmu,Ci co go widzieli,wiedza o czym mowie...a dawac ocene 8 czy 7 za to ze ujrze jej nagą piers...no coz mozna zobaczyc to na dobrych erotykach...dramat,szkoda czasu

ocenił(a) film na 4

Dzięki że mi powiedziałeś kto jest zabójcą bo nie oglądałem. Gościu, jezeli piszesz o filmie i masz zamiar ujawniać jego wątki to siędopisuje SPOILER - jakbyś nie wiedział. A miałem go własnie oglądać. Dzięki wielkie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones