PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651174}
6,2 23 987
ocen
6,2 10 1 23987
5,6 10
ocen krytyków
Złodziej tożsamości. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Złodziej tożsamości. Historia prawdziwa

Dziwne

ocenił(a) film na 7

Dziwne w filmie że jak rozmawiał z nim ten dziennikarz to on bez kajdanek bez niczego mógł normalnie podnieść długopis ołówek który leżał na stole i zabić ale ok 2 facetów płeć silniejsza fizycznie ale już z tą laską malutką drobniutką tak samo bez niczego mógł wstać i w sekunde jej skręcić kark to nie jakiś oszust tylko gość co zabił całą swoją rodzine a przynajmniej podejrzany dziwne chyba powinien być tak unieruchomiony żeby nie mógł nikogo zaatakować

lukasz222_filmweb

Masz całkowitą rację zwłaszcza,że był mordercą,a nie drobnym przestępcą.I jeszcze strażnicy,że nie pilnują go w pomieszczeniu podczas widzenia,tylko z innego mówią o końcu widzenia,a chłopaki dalej sobie jeszcze gadają-śmiesznie to wyglądało...
Wizyta żony też dziwna i tu też babol wpuścili ją z telefonem komórkowym i puszcza mu jeszcze z niego utwór,a strażnicy w ogóle nie reagują-zabrakło jeszcze,by choć striptiz zrobiła...

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

Dokładnie masz racje to wszystko mnie bardzo raziło aż śmieszyło

lukasz222_filmweb

Dlatego dziwi mnie trochę Twoja wysoka ocena,choć fakt rzecz gustu.Ale jeśli nie oglądałeś to na faktach też o dziennikarzu,którego wylano z roboty jest WYROK ZA PRAWDĘ-dla mnie film nieporównywalnie lepszy i on dostał ode mnie właśnie 7...

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

Film mi się podobał zbytnio mnie nie nudził to moge dać 7 jedynie właśnie ta kwestia mnie denerwowała śmieszyła itd dzięki za WYROK ZA PRAWDĘ niebawem pewnie lukne

ocenił(a) film na 6
lukasz222_filmweb

a ja to czuje inaczej - tzn. teoretycznie nie byl morderca bo nie zostal skazany jeszcze za to. poza tym tak chyba wyglada prawo w US ze na widzenie przychodzisz dobrowolnie i wiezien ma prawo do swobody prawda? nie pierwszy i ostatni to film gdzie tak to jest pokazane.
sytuacja z telefonem troche glupkowata ale nie szukalbym dziury w calym...:) i czepial kazdego szczegolu. odbiera to przyjemnosc z ogladania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones