PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12054}

Złote czasy radia

Radio Days
7,4 9 194
oceny
7,4 10 1 9194
7,5 19
ocen krytyków
Złote czasy radia
powrót do forum filmu Złote czasy radia

Prawdziwe złoto

użytkownik usunięty

Film momentami autobiograficzny.Świetnie ukazany fenomen radia, rozrywki determinującej życie wszystkich bohaterów filmu.Zabawne obrazki z życia żydowskiej rodziny , epizody z życia radiowej elity. Ciepły i zabawny film , choć zakończony tragedią. Wpadające w ucho piosenki nadawane w tamtych czasach przez radiowe rozgłośnie. Dobre kino , nieco nostalgiczne, choć nie pozbawione absurdalnego humoru.(historia baseballisty).

ocenił(a) film na 8

bardzo,baaardzo dobre kino.ktos mowil,ze to jeden ze slabszych filmów Allena. to ja az sie boje ogladac te najlepsze

ocenił(a) film na 10
MAKARON

moim skromnym zdaniem - jeden z lepszych obrazow Woody'ego - pieknie wywazony, dokladnie - nie wazne co naprawde sie dzialo - wazne jak to pamietasz. Film posiada wiele plaszczyzn pod katem ktorych mozna go rozpatrywac.. dla mnie - piekny, sentymentalny, zabawny, momentami absurdalny - nic dodac nic ujac :) polecam:)

użytkownik usunięty

Według mnie jeden ze słabszych jeśli chodzi o te, które do tej pory widziałem. Zgadzam się ze wszystkim co tu napisaliście, ale jednak spodziewałem się czegoś większego. To było zaledwie poprawne. Może brakowało mi tego wyważenia. Film nie poszedł w dramat, ani w komedię. Nostalgii nie odczułem tyle ile powinienem. Sądzę, ze nie został odpowiednio wyważony. Niby wszystko ok, typowe allenowskie kino, ale czegoś mi brakowało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones