PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245654}

Złote wrota

Nuovomondo
6,1 550
ocen
6,1 10 1 550
Złote wrota
powrót do forum filmu Złote wrota

Nowy Swiat

ocenił(a) film na 7

Calkiem zgrabny i przyjemny filmik-znakomite zdjecia.kostiumy,muzyka buduja nostalgiczny klimat.Poza tym aktorzy-spisywali sie swietnie.Jedna z moich ulubionych rol Gainsbourg.Emanuele Crialese bardzo dobrze zaplanowal swoj film-widac dopracowanie w kazdym szczegole.Ech ta Ameryka-tak ogladajac to sobie pomyslalem ,ze niewiele sie zmienilo od tamtego czasu:) zwlaszcza dla nas Polakow to bliski temat-ten kto staral sie o wize wie jake to potrafi byc upokarzajace:),a my wierzac w kraine mlekiem i miodem plynaca dalej sie tam pchamy i pewnie wiele sie w tym wzgledzie nie zmieni.A na koniec zupelnie od siebie -w finale rezyser zapuscil genialny,wspanialy kawalek Niny Simone -Sinnerman-dlatego jeszcze bardziej lubie ten film:)

Capote123

Co to właściwie za film? Chciałam go obejrzeć ze względu na Charlotte Gainsbourg, ale nie wiem czy warto, zdjęcia są dość dziwne. O co chodzi z tymi wielkimi warzywami? To jest jakiś pastisz? Parodia?

ocenił(a) film na 7
chica guapa

Hejka- te zdjęcia to fotomontaże:P takie wyobrażenie o Ameryce funkcjonowało wtedy na włoskiej prowincji- jeżeli Ameryka jest tak potęzna to i owoce i warzywa są ogromne:) film warto zobaczyc, nie jest ot arcydzieło ale mi sie całkiem podobał-pozdrawiam.

Capote123

Dzięki:) W takim razie pewnie go obejrzę.

chica guapa

hyhy akurat jestem po połowie tylko zrobiłem sobie przerwę na obiad ;p
film posiada dobry klimat, za sprawa niezłej scenografi, kostiumów i ciekawej obsady łatwo wciąga. muszę przyznać że póki co jestem pod wrażeniem

kamik0

Ja ogólnie lubię filmy kostiumowe, jak też te osadzone w nieco innej rzeczywistości, więc powinien mi pasować:) Chyba;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones