PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1110}
6,0 29 080
ocen
6,0 10 1 29080
4,6 8
ocen krytyków
Złoto dezerterów
powrót do forum filmu Złoto dezerterów

2 miesiące temu średnia 3,8 - odpowiednia dla tego szajsu
Miesiąc póżniej już 4,1
Tydzień temu 4,13
A Dziś 4,32 - i jak tu wierzyć filmwebowi.
A za rok będzie już około 8.

ocenił(a) film na 1
misterfantastic

jedna wielka żenada. przypomniałem sobie o tym gniocie (widziałem go z 10 lat temu) i od razu wszedłem , by zagłosować : 1.

ocenił(a) film na 1
kapral11

Rok później, ale wszedłem w tym samym celu - i z tą samą oceną. Tyle, że - w moim odczuciu - to i tak o 1 oczko za dużo.

ocenił(a) film na 1
misterfantastic

miałes rację, o proroku. dziś już 4,9 dla tego dna.

ocenił(a) film na 7
misterfantastic

Szajs, gniot, badziew. Ok...
Więc ja jestem zdrowo pier[...], skoro w mojej ocenie jest niezły...
W zasadzie nikt nie każde Wam oglądać filmów mających mniej niż 8 gwiazdek...

ocenił(a) film na 1
Aoba

Oj, jesteś. Koło "niezłego" to to nawet nigdy nie stało.

ocenił(a) film na 3
selene_

ja dałem 3, ale tylko za aktorow

ocenił(a) film na 2
misterfantastic

Okropna kontynuacja,film zrobiony na siłę i bez jakiegokolwiek pomysłu.Najgorsze co może być dla komedii to,że w ogóle
nie śmieszy,a temu filmowi to się niestety przydarzyło.Niestety znane nazwiska czasami nie wystarczają.

ocenił(a) film na 2
misterfantastic

Już 5,1 Ciekawe czy podnoszenie średniej to cel życiowy reżysera, działanie dystrybutora czy naprawde filmweb spadł tak na pysk wzgledem poziomu użytkowników.

ocenił(a) film na 2
zarptak

Najprawdopodobniej te pierwsze. Super - ekstra - gniot ! 1/10

ocenił(a) film na 2
misterfantastic

Już 5,4

Dajesz panie reżyser! Przed grudniem ma być 7

zarptak

Nie ogarniam? Przecież to użytkownicy głosują.

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 2
mk34

5,6

użytkownik usunięty
zarptak

5,8

ocenił(a) film na 1
darek12322

Ludzie głosują ?
"To dowiedz się jacy ludzie i porozmawiaj z nimi po swojemu" :)

6.0.
Patrzcie, komedia, a jednak dramat... Nic tylko uronić łzę nad staraniami zaangażowanych w robienie tego gniota i ich rodzin. Pewnie nawet pies i rybki w akwarium nabijają ocenę tej szmirze.

misterfantastic

Jak to pierwszy raz widziałem to uznałem to za jakąś prowokacje i zbrodnie dokonana na polskiej kinematografii. Po wypuszczeniu na rynek kolejnych polskich wypocin i miernot typu "kac wawa" moja ocena tego filmu sie podniosła ale nadal nie jest wysoka. jeszcze ta bezczelna reklama hoop :/

ocenił(a) film na 3
zamuleniec

ocena 8 nie jest wysoka ??????

Hoodzielec

początkowo było 3

zamuleniec

może za muzykę ludzie podwyższają? osobiście filmu nie widziałem wiec nie oceniam ale niedługo obejrzę i zobaczymy czy jest aż tak źle, natomiast kilka utworów (które słucham czasem) jest świetnych.

zamuleniec

I co w związku z tym? 8 to jedna z najwyższych ocen!

ocenił(a) film na 6
misterfantastic

Dałem 10. Specjalnie po przeczytaniu tej dysputy.

ocenił(a) film na 4
SensiNR

Ale z Ciebie buntownik.

Andaira

Widzę że ktoś tu ma słabość do buntowników!



ocenił(a) film na 1
misterfantastic

3,8 i tak to było za dużo, a co dopiero obecna średnia...

ocenił(a) film na 1
misterfantastic

Jeden z producentów: Lew Rywin - i wszystko jasne. Nie wiem czy ten pan miał udział w aferze korupcyjnej czy nie, ale tak czy inaczej powinien siedzieć za produkcję filmowych gniotów.

ocenił(a) film na 2
misterfantastic

Już 5,9

ciekawe czy tak samo pompuje się sondaże wyborcze

ocenił(a) film na 7
zarptak

6.0

misterfantastic

A ja z czystym sumieniem daję 6. Dobra gra aktorska, błyskotliwe dialogi a scena łóżkowa Lindy z Olszówką jest kultowa.
Co ciekawsze - nigdy nie byłam jakąś szczególną fanką pierwowzoru, wolę oglądać Złoto. Głównie przez obsadę. Linda i Figura wymiatają, to rola stworzona dla nich.

użytkownik usunięty
misterfantastic

No i bardzo dobrze, że średnia ocen tego filmu wzrasta - "Złoto dezerterów" nie jest w mojej opinii takim gniotem, za jakiego go wszyscy uważają. Moim zdaniem jest to dobra, chociaż pod pewnymi względami mniej ciekawa od poprzednika kontynuacja.

ocenił(a) film na 6

To ciekawe. Oglądałem ten film wczoraj po kilkuletniej przerwie. Oceniłem go przed laty chyba na 1, drażnił mnie chyba najbardziej jego postmodernizm. Dziś po niemal 20 latach od premiery dałbym mu 6. Czasy dorosły do filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones