PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1110}
6,0 29 080
ocen
6,0 10 1 29080
4,6 8
ocen krytyków
Złoto dezerterów
powrót do forum filmu Złoto dezerterów

Warto przeczytać co o tym filmie pisze sam reżyser w swojej książce "Ostatni klaps" gdy przepłacił
zdrowiem miażdżącą krytykę tego "dzieła" .Ja pod względem aktorskim,warsztatowym nie mam
filmowi nic do zarzucenia,ale scenariusz....no masakra.Sam Majewski jest człowiekiem bardzo
inteligentnym i często się dziwiłem jak mógł napisać taką chałę ?Gdyby to był od początku inny film
,akcja oddziału AK dokonującego skoku na bank na terenach nie należących do GG ,bez tych
wszystkich odniesień do CK Dezerterzy ,no to jeszcze można by to jakoś przełknąć.Ale zestawienie
Złota Dezerterów z CK dezerterzy to po prostu poraża.Jedyny pocieszenie może być takie,że w morzu
współczesnej chały ,koszmarnych gniotów produkowanych przez obecnych reżyserów ,ten film może
być uważany za ciekawy ,barwny i odkrywczy.

ocenił(a) film na 8
thanau

mi wlasnie te odniesienia do ck sie podobały nie wiem czemu moze to komus wadzic ;p

ocenił(a) film na 8
damian252

co to za kawałek ciśnie Gąsowski na fortepianie w 39 minucie filmu?

ocenił(a) film na 6
thanau

Ten film mógł być całkiem dobry pod warunkiem gdyby ktoś pomyślał o zatrudnieniu lub chociaż skonsultowaniu się z osobą obeznaną z rekonstrukcją historyczną. Bo słup telegraficzny czy ciężarówka w oddali w "Krzyżakach" Forda to pikuś z tym jakie nieścisłości zostały zaserwowane w złocie dezerterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones