PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1110}
6,0 29 087
ocen
6,0 10 1 29087
4,6 8
ocen krytyków
Złoto dezerterów
powrót do forum filmu Złoto dezerterów

Raczej dnem czy porażką można nazwać filmy z serii Gangu Olsena... Wogóle ani śmieszne a ni nic, co prawda Złoto Dezerterów nie było wybitny dziełem, ale potrafi rozbawić, za każdym razem jak się ogląda, niż kilka serii Gangu Olsena :) . Uważam, że jest jedna z lepszy kontynuacji innych filmów, który zupełnie, się nie udały, każdy ma prawo do krytyki, ale nazywać to dnem, to trzeba nie być Polakiem... Myślę, że uwieńczeniem filmu byłaby ostatnia 3 część, która by się przeniosła w czasie transformacji w 1989 roku :) , ale to jest moje osobiste zdanie.

użytkownik usunięty
BlackJack89Krk

Żartujesz sobie? Złoto dez. prezentuje tak samo żenujący poziom kina polskiego jak "arcydzieła" typu killer i wszystkie "dzieła" z udziałem C.Pazury ,Stuhra czy Lubaszenki(no ten ostatni ujdzie w tłumie)

użytkownik usunięty

No i zapomniałem o tym głabie B.Lindzie-żałosny poziom aktorstwa

ocenił(a) film na 10

"gang olsena" to klasyka duńskiej komedii, najsłyniejszy gang świata...

"Kiler" to jedna z najlepszych filmów Machulskiego. nAJLEPSZA OD CZASÓW "VABANKÓW", "KINGSAJZU" I "SEKSMISJI".

C.K.Dezerterzy to jedna z najlepszych polskich wojskowych komedii, "Złoto dezerterów" jest o wiele słapsza, ale ratuje ją dobra obsada: KONDRAT, LINDA, ZBOROWSKI, MACHALICA (młody i stary), ENGLERT, POKORA, KOWALEWSKI, FIGURA, PIETRASZAK, CELIŃSKA, WALCZEWSKI, WIŚNIEWSKA, TYSZKIEWICZ, CZERWIŃSKA, MATERNA, FERENCY, FELDMAN, ŻENTARA, BUCZKOWSKI, WAWRZECKI, BUKOWSKI, DELĄG, ŻMIJEWSKI, ZIELIŃSKI Sas-Uhrynowski...
Rzadko się zdarza zobaczyć tylu wybitnych polskich aktorów nawet w swoich słabszych rolach.

LINDA GŁĄB? Zobacz sobie pierwsze filmy Agnieszki Holland "gorączka" czy "Kobieta samotna", Kieślowskiego "Przypadek" "Dekalog", Wajdy, Obskoczył prawie wszyskie filmy Pasikowskiego, nie wspomne o "Tato" Ślesickiego... Wyreżyserował też kilka swoich filmów...
w tym filmie zagrał słabiej

Nie rozumiem czemu czepiacie się się Lubaszeki i Stuhra.

lukasz78902

Akurat dobra obsada właśnie dodatkowo ten film pogrąża, bo po niektórych aktorach można by się spodziewać naprawdę wiele, a wielkie w związku z tym filmem jest tylko rozczarowanie.

lukasz78902

SłaBsza a nie słaPsza .

ocenił(a) film na 1
BlackJack89Krk

a moze to Ty "reż" majewski? Bronisz kupy, bo Twoja przeciez... no coz, niezla kase zarobiles za te wieczne powtorki tego g..na... a wiec i na kupie mozna zarobic niestety...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones