PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1110}
6,0 29 087
ocen
6,0 10 1 29087
4,6 8
ocen krytyków
Złoto dezerterów
powrót do forum filmu Złoto dezerterów

Film jest zabawny.Śmiechu warty.Najlepsze w tym filmie co było to
że jak zabierano złoto z Łódzkiego banku i jak czołgiem rozwalono kibel.

damdin

Nareszcie ktoś kto nie twierdzi że to dno. Mnie tam się podoba. Scena z kiblem była świetna. Albo jak rozmawiali w ciężarówce że jak Habra zastrzelą to też będzie leżał. Ogólnie film jest fajny, a tu same tematy" Dno, porażka itp.

ocenił(a) film na 7
KateFox

Według mnie film jest świetny. Kompletnie nie rozumiem ostrej krytyki. Ale tak już niestety jest że sequele są uznawane za gorsze jeszcze przed premierą. Sequelom nie daje się szansy nigdy bo każdy stwierdza że sequel jest trochę inny od pierwszej części więc automatycznie gorszy.

użytkownik usunięty
krevek

Film jest super.Kontynuacja przygód byłych żołnierzy armii Ausrt-węgierskiej.Odegrali się na hitlerowcach.Ten kto uważa to za dno to się nie zna na żartach.

użytkownik usunięty

Mnie też się podobał. Jestem zszokowany tak niską oceną :/

A jestem zszokowany że znalazło się tylu ludzi którym ten film się podobał, naprawdę nie żartuję ten film to naprawdę dno a ocena jest i tak zawyżona.

KateFox

Problem tego filmu to to, że jest kontynuacją CK Dezerterów a niestety drugie części zwłaszcza nakręcone po wielu latach tracą klimat oryginału.

ocenił(a) film na 6
damdin

Film jest dobry. Parę fajnych skeczów i dialogów (m. in. jak Habera uczono nazwiska albo akcja ze strażniczkami). Rewelacyjny Kondrat, niezły Linda, ale jako kontynuacja "C.K. Dezerterów" to słabo. Nie ma tamtego klimatu. Kojarzy się to ze "Złotem dla zuchwałych". Ogólnie dobre, ale nie dla wszystkich.

ocenił(a) film na 1
Radzimir_Radzmirowski

W Złocie dla zuchwałych była jakaś akcja,był jakiś sens,a przynajmniej kradli dla siebie,ludzie byli tacy jacy są w rzeczywistości,że chciwość to co nas podnieca. W Złocie dezerterów naturalne poczucie chciwości zastąpiono potrawą martyrologiczno bohatersko drugowojenną a'la armia krajowa co całość wywołuje ciężką niestrawność.

ocenił(a) film na 6
thanau

Tak, ale tę martylogię w paru miejscach (pierwsza rozmowa Kani z konspiratorami, szkolenie przez Lotkę w polanie) obśmiano. Kania robi to w ramach "spłaty długu" - za wyjście z kicia.

damdin

to jest świetna komedia! nie rozumiem tych niskich ocen. gra aktorska na wysokim poziomie, humor (choć momentami bardzo "męski" ;) ) też.
Kondrat nie do pobicia

damdin

Rowniez uwazam, ze ocena zdecydowanie nieadekwatna do filmu. Ja bym spokojnie 7/10 dal z czystym sercem, osobiscie nawet 8 dalem. A tu klops 4 z haczykiem srednia... Nie wiem, moze w wiele gust nie trafil, co mnie osobiscie dziwi i to bardzo.

ocenił(a) film na 8
Nazaru

Film super, też jestem zdziwiona tą niską oceną... Świetna gra polskich aktorów, jak dla mnie mocna 8!

Nazaru

"Złoto..." zawsze oglądam z przyjemnością, tak samo jak "CK". Ani jedno ani drugie już mnie tak nie bawi i ciężko jest rozróżnić co uważam za śmieszniejsze, bo przez lata zdążyłem się nauczyć scen na pamięć, ale chyba zbyt surowo ocenia się sequel. Średnia dla tego filmu jest poniżej średnich amerykańskich gniotów, które są nierzadko Poważnie słabe i to chyba boli najbardziej.

damdin

niestety cala historia jest tak naciagana jak guma od majtek rozmiaru s na tylku puszystej babki. za duzo tych wszystkich zbiegow okolicznosci, w ktorych odnajduja sie bohaterowie I czesci. malo zabawne to wszystko niestety. nie umywa sie do jedynki, ktora jak dla mnie jest juz niemalze kultowa komedia polskiego kina (ksiazka tez jest swietna).

ocenił(a) film na 6
laaval

Sredni ten film,milo sie oglada,akcja toczy sie wartko,ale humor
wymuszony,proba wskrzeszenia klimatu 'C.K.Dezerterow' nieudolna.
Denerwujace blaznowanie zamiast poczucia humoru,
pare momentow mozna bylo przerobic na komiczne jak z pilnowaniem motoru pod bankiem czy ostrzeganie o szkodliwosci palenia,a wyszlo bez uczucia.
I najbardziej denerwujacy Pietraszak,po prostu mnie wzdrygal ten jego niby pruski dryl.

ocenił(a) film na 3
damdin

Moim skromnym zdaniem to "Złoto Dezerterów" nie ma prawie nic wspólnego z poprzednimi częściami. No może poza tym, że to te same postaci. Zarówno scenariusz jak i dialogi są najsłabszym ogniwem tego filmu. Przedstawione sceny wyglądają sztucznie i bardzo amatorsko a tempo filmu jest bardzo rozlazłe. Jak dla mnie 3.

ocenił(a) film na 5
nowy81

Ja dałem 5 ale to chyba za dużo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones