PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30867}

Złoto dla pazernych

Les morfalous
6,8 591
ocen
6,8 10 1 591
Złoto dla pazernych
powrót do forum filmu Złoto dla pazernych

to mój ulubiony film z młodzieńczych lat (nie żebym był stary - rocznik '85 w końcu...) fajna muzyka, gra aktorska, fabuła, dowcipne dialogi i scenariusz, który powstał na podstawie ksiązki albo noweli autorstwa pierre'a siniac'a i faktem jest że nigdy nie udało mi się tej książki znaleźć (chociaz aż tak mocno nie szukałem) ale w każdej prawie bibliotece lub księgarni się o nią pytam-może kiedyś trafie. pomimo iż z tego co się dowiedziałem ten pan pisał raczej romansy, to jeśli film jest wierną próbą odtworzenia książki to znaczy że ona romansidłem raczej nie jest :)
pomimo iż za kinem francuskim raczej nie przepadam, to ten film jest bardzo dobry.
niestety mija blisko 5 lat jak tego filmu nie widziałem, ponieważ miałem go na VHS i zostawiłem ją w (jak się okazało) wilgotnym miejscu. taśma zapleśniała i nie dało się już odzyskać filmu (podobnie jak ponad połowy pozostałej wideoteki)...

ocenił(a) film na 7
_guchy_

Stąd morał ludzie strzeżcie swych VHSów, dbajcie o nie, celebrujcie bo takie skarby już się wam nie powtórzą :D A ja swoją wersję zmazałem bo na szybkiego potrzebowałem miejsca jak leciał "Klan Sycylijczyków" (to też jeden z tych filmów francuskich, które podobają się wszystkim więc uwaga) a "Złoto dla pazernych" w tych czasach leciało średnio ze 2 razy w roku, więc było łatwo nadrobić. No i masz dętka, nadrobiłem, 5 lat też czekam aż puszczą. Też jestem gościem, któremu te filmy przypadały na młodzieńcze lata '85 na zawsze więc pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
_guchy_

Czesc nie wiecie skad mozna go sciagna zalezy mi na tym filmie i to bardzo prosze o odpowiedz dzieki

ocenił(a) film na 7
misiomru

http://torrentscan.com/

Ja tutaj znalazłem.

Ale napisów nie znalazlem NIGDZIE, choć kilka razy szukałem (znalazłem jedynie po czesku i jakimś południowosłowiańskim języku...

ocenił(a) film na 10
_guchy_

Witam dzieki za info ale z tamta nie mozna pobrac bezplatnie trzeba wykupic konto jak sie chce pobierac i tam mozna sciagnac w jezyku polskim ale nie za free ;-(

ocenił(a) film na 7
misiomru

Wejdz tutaj
http://torrentscan.com/pl/#les%20morfalous|BTjunkie

I wybierz
Les Morfalous - FRENCH.DVDRip.XviD

Musisz miec (darmowy) program Bit Torrent do tego.
Jesli wpisales cos w rodzaju "Les Morfalous PL" to pokaze ci sie opcja, platna, do pobrania, ale to jest tylko kit i wyludzanie kasy...
Oczywiscie nie sciagnie Ci sie to od razu, ale warto poczekac. Moja (inna) wersja sciagala sie kilka tygodni, ale nie mialem peceta wciaz wlaczonego oczywiscie :)
Jak chcesz te 'inne' napisy, podaj maila to Ci przesle, moze na cos sie zdadza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones