PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657108}

Zły Mikołaj 2

Bad Santa 2
5,3 6 535
ocen
5,3 10 1 6535
Zły Mikołaj 2
powrót do forum filmu Zły Mikołaj 2

Jest dobrze, film trzyma poziom "jedynki", a moim zdaniem jest nawet lepszy. Jest chamsko i wulgarnie, czyli to co kochaliśmy w poprzedniej części. Thornton i Cox świetni, a Kathy Bates to chyba jest numer jeden w tym filmie. Można iść śmiało do kina, twórcy nic nie popsuli.

PS. No dobra, nasi genialni tłumacze znowu dali dupy, dlatego dobrze choć trochę znać angielski.

ocenił(a) film na 3
Gh0st

A ja się kompletnie nie zgodzę, film fabularnie przypomina część pierwszą, natomiast gra aktorska i żarty są męczące, powtarzalne i nudne. Nie mam nic przeciwko wulgaryzmom w kinie, ale ten film to najlepszy przykład, że bluzgi tez muszą być konstruktywne.
Powtarzane w kółko dziecinne obelgi, nudna i przewidywalna historyjka, kobiety pełniące rolę worka na spermę, irytujący Cox i Brett Kelly...pierwsza część była czymś świeżym i oryginalnym, druga nie wnosi kompletnie niczego nowego i w każdym aspekcie jest po prostu gorsza. Taka moja skromna opinia.

ocenił(a) film na 1
MajkelBlack

Moja nieskromna opinia jest taka, że film jest po prostu nudny. Jak dla mnie może być i głupio i wulgarnie ale nie może być nudno.

ocenił(a) film na 5
MajkelBlack

niestety musze sie zgodzic chociaz jestem wielkim fanem jedynki. Pamietam, ze w tym czasie pracowalem w videoworld i naokraglo ja puszczalem :)

ocenił(a) film na 3
MajkelBlack

Podpisuję się pod tym co napisałeś. Jako fan jedynki jestem mocno rozczarowany.

ocenił(a) film na 7
MajkelBlack

Gdybyś miał chociaż 1% inteligencji to zobaczyłbyś że jedynka jest tak samo żenująca fabularnie , nie wnosi niczego nowego czego nie było wcześniej w kinie ,jest tak samo wtórnym ,żenującym workiem chamskiej komedii dla idiotów Twojego pokroju.

ocenił(a) film na 6
Gh0st

Bardzo wulgarny i niesmaczny humor.Moja siedmioletnia corka nie wytrzymała do konca i musielismy wyjsc z sali.

TheAmazingPudding

Wina jest tylko i wyłącznie Twoja. Było nie zabierać dziecka na seans, widać na pierwszy rzut oka dla kogo jest skierowany ten film.

użytkownik usunięty
BeyMasterPL

Ha ha, idealny film dla 7-latki, prawie tak samo edukacyjny jak Głębokie gardło czy Ostatnie tango w Paryżu :)

TheAmazingPudding

Co? Pomijając Twoją winę że zabierasz dzieci na takie "seanse" to jakie kino wpuszcza tak małe dzieci na filmy z kategorią wiekową R? WTF? Te amerykańskie komedie ostatnich lat wszystkie są wulgarne, pełne "penisowych żartów" itd. Taki prymitywny humor. Niedługo to pewnie zaczną piczki pokazywać jak im się penisy i cycki znudzą. Masakra jak te komedie zeszły na psy.

ocenił(a) film na 6
DaveDovah1993

Mialem nadzieje,ze to bedzie familijna komedia o Swietym Mikołaju.

ocenił(a) film na 8
TheAmazingPudding

Sam tytuł mówi już za siebie, że coś może być nie tak, a poza tym jest napisane, że film jest od 15+ ...
I tak jak ktoś wyżej wspomniał, gdzie była obsługa kina jak widzieli, że jesteś z małym dzieckiem...

Mihlin

Haha, TheAmazingPudding trolluje az milo :)

ocenił(a) film na 8
Ekseption

Możliwe, aczkolwiek też się nie zdziwię, jeśli to prawda :) Januszów i Grażyn w naszym pięknym kraju nie brakuje :)

Mihlin

Gdzie to jest napisane? Dlaczego Filmweb nie zamieszcza kategorii wiekowej na stronie filmu tak jak to jest na IMDb?

ocenił(a) film na 8
adso41

Na jednym z plakatów na filmwebie tego filmu jest napisane, aczkolwiek zwiastun filmu mówi bardzo dużo za siebie.

ocenił(a) film na 9
TheAmazingPudding

A jak film miałby tytuł je.banko św.Mikołaja,to też byś zabrał do kina 7 letnią córke,ponieważ miałbyś nadzieje że to też jest film o Mikołaju ? :D.

ocenił(a) film na 6
TheAmazingPudding

Mój pięcioletni synek bardzo dobrze się bawił, polecam film dla całej rodziny!

Może nie tak dobry jak poprzednik, ale jest potencjał na następną część!

ocenił(a) film na 8
Gh0st

Dla mnie ta komedia jest zaje...ta . Lepsza od jedynki . Ani chwile sie nie nudzilem . Ta srednia na filmweb jest wypaczona do bolu . I wez tu sie czlowieku sugeruj na filmweb oceną . Za duzo fanatyzmu ostatnio to i poziom dystansu i poczucia humoru spadl na ryj . A ćo ty chcesz od tlumaczenia ? Kazdt tlumaczy se po swojemu :)

ocenił(a) film na 2
maciekb80

Ten film to żenada w porównaniu do pomysłowej, zabawnej i wciągającej jedynki i nie pitol mi tu o braku dystansu. Jesteś głupi czy jaki??

ocenił(a) film na 8
yossarian84

Jest sraki :)

ocenił(a) film na 8
yossarian84

Jestem sraki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones