PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657108}

Zły Mikołaj 2

Bad Santa 2
5,3 6 535
ocen
5,3 10 1 6535
Zły Mikołaj 2
powrót do forum filmu Zły Mikołaj 2

Opinia

ocenił(a) film na 7

Ten film miał być wulgarny i chamski więc tak niska ogólna ocena stąd właśnie wynika. Z pewnością wiele osób uraził i zniesmaczył ale taki właśnie ten film miał być. Podczas mojego seansu z sali kinowej wyszło kilka osób dorosłych a także około 10 mam i tatusiów z dziećmi do lat 10. Serio rodzice czytajcie recenzje i sprawdzajcie od ilu lat dozwolone są filmy bo będziecie tylko tracić pieniądze :) mnie ten film rozbawił i w mojej subiektywnej ocenie zasłużył na 7

Damian9949

Serio? Dzisiaj w kinach już nie ma żadnych zasad i na filmy dla dorosłych wpuszcza się nawet dzieci? Przecież gdyby ktoś to zgłosił na policję to takie kino by miało niezły syf.

ocenił(a) film na 7
DaveDovah1993

Czesto sie tak zdarza. Podobnie było na deadpoolu

ocenił(a) film na 4
Damian9949

niestety, taki regulamin - kiedy dziecko idzie z dorosłym opiekunem na seans, kasjer ma obowiązek sprzedać nieletniemu bilet

ocenił(a) film na 8
DaveDovah1993

Dla mnie ta komedia jest zaje...ta . Lepsza od jedynki . Ani chwile sie nie nudzilem . Ta srednia na filmweb jest wypaczona do bolu . I wez tu sie czlowieku sugeruj na filmweb oceną . Za duzo fanatyzmu ostatnio to i poziom dystansu i poczucia humoru spadl na ryj . Gratuluje rodzicom brania dzieci na takie kino .

ocenił(a) film na 3
Damian9949

"Ten film miał być wulgarny i chamski więc tak niska ogólna ocena stąd właśnie wynika. Z pewnością wiele osób uraził i zniesmaczył ale taki właśnie ten film miał być."

Nie zgodzę się.
Wulgarność też ma swoje poziomy - czasem jest przysłowiową 'wisienką na torcie', bywa błyskotliwa, dodaje kolorytu w filmie, w dialogach, po prostu śmieszy, a czasem schodzi na żenujący poziom, prymitywny, czy wręcz prostacki. Niestety "Zły Mikołaj 2" to przykład tego niskiego poziomu. Kontynuację nakręcili zupełnie inni twórcy (reżyseria i scenariusz), ich poczucie humoru dalece odbiega od tego poziomu jaki był w pierwszej części. Szkoda.

Srumbelek

Srumbelek, dzięki za opinię, ja też uważam, że wulgarność może śmieszyć i dodawać kolorytu, ale Twój wpis przekonał mnie, by tego Mikołaja sobie odpuścic...

ocenił(a) film na 7
mtuMTU

przeciez kazdy ma inne poziom wrazliwosci i tolerancji na pewne rzeczy, wiec czy nie lepiej zamiast sugerowac sie opiniami innych samemu sie przejsc do kina? chyba ze juz trailer cie zniesmaczyl to wtedy inna bajka i faktycznie mozesz sobie odpuscic

ocenił(a) film na 3
miko1980

Zgoda.
Rzecz w tym, że poziom humoru w 2-giej części "Złego Mikołaja" nie dorównuje temu w 1-szej.
Jestem fanem pierwszej części, również ze względu na pikanterię i dowcipną wulgarność dialogów.
Niestety w 2-giej części ta wulgarność została strasznie spłycona, jest zwyczajnie prostacka.
Liczyłem na porządny sequel, ale niestety zawiodłem się. Szkoda.

miko1980

I tak często chodzę do kina, ostatnio przeważnie 2 razy w tygodniu, ale naprawdę nie da się na każdą nowość (i niekoniecznie miałoby to sens), dlatego sugeruję się opiniami z recenzji i właśnie z forum Filmwebu, które często okazuje się bardzo przydatne ☺

ocenił(a) film na 5
Damian9949

nie jest taki zły da się obejrzeć bo jest kilka śmiesznych momentów niestety jest więcej nie potrzebniej gadaniny o refleksji z której w 80% składa się ten film szczególnie przy Kathy Bates a szkoda bo mogła być to dobra część gdyby był inny scenariusz

ocenił(a) film na 9
Damian9949

W pełni się z Tobą zgadzam,jak dla mnie 2 część jest jeszcze lepsza od tej 1.Chamska do bólu komedia,ale to nie jest przecież świąteczny film familijny,do obejrzenia z rodzinką przy stole wigilijnym :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones